Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikiz aynaları ve ızgara çerçevesi karbon kaplama

modacar ın sitesinde buldum karbon folyo yu... 127x200 cm si 55.00TL makul ve mantıklı bir fiyat...

modacar ın sitesinde buldum karbon folyo yu... 127x200 cm si 55.00TL makul ve mantıklı bir fiyat...
dediğim gibi 127*100 25 TL ye aldım ve dikiz aynaları, arka tampon ve ön ızgaradan sonra arttı, kapı aralarına düşünüyorum onuda

bulduklarınız 3m in folyolarımı

Arkadaşlar bilenler için kolaydır sanırım bu dikiz aynalarını kaplamak için kapakları çıkarıyormusunuz eğer çıkararak yapılıyorsa zarar vermeden çıkarma yolu nedir? Nasıl yapılır detaylı bir anlatım yapabilirmisiniz.

bugün bende aldım bu karbonlardan 3m değil ama kaliteli birşey kapı tutamaklarını kapladım içerden yarında aynaları kaplayacağım

Evet bu ayna kaplama nasıl olacak sordum ama bir bilen varsa yol gösterebilirmi. Kapakları nasıl sökeceğiz?

arka taraf çok başarılı olmamış sanki oturmamış gibi yada düzgün kesilmemiş ön tarafa bayıldım güzel olmuş ama bence arka tarafı plaka bölümünden aşağı kadar siyah dene ama o volkanın attığı resimdeki kırmızı araç gibi yarıda bırakma aşağı kadar indir evet çok geniş bi alan ama bence başarılı olur ben buna eminim....

Arkadaşlar ayna kapağı sökmesini bilen yokmu?

tırnakları kırmadan sökmek için nası bi yöntem gerekiyo bilmiyorum ama normal şartlarda kastırılıp çıkarılıyo ama şahsen denemezdim..kırmaya gerek yok.. :)

Geri
Üst Alt