Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dijital klima fan ayarı düğmesi arızası

serkanxx

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, aracım Seat Cordoba 2004 1.4 otomatik signo paket.
Dijital klima ısıtmasında soğutmasında hiç bir sıkıntı yok. Sadece fan hızı ayarını ve kapatma için kullandığımız döndürmeli pot bozuldu. Bunu nereden temin edebilirim. Yada çıkarıp yerine hangi pot dan lehimlemem lazım. Sadece bir düğme için klimayı değiştirmek de istemiyorum. Bununla ilgili bilgisi olan var mı. ?

oto 2000 ümraniye.Arama motorundan adresine ulaşabilirsin

Merhaba arkadaşlar, aracım Seat Cordoba 2004 1.4 otomatik signo paket.
Dijital klima ısıtmasında soğutmasında hiç bir sıkıntı yok. Sadece fan hızı ayarını ve kapatma için kullandığımız döndürmeli pot bozuldu. Bunu nereden temin edebilirim. Yada çıkarıp yerine hangi pot dan lehimlemem lazım. Sadece bir düğme için klimayı değiştirmek de istemiyorum. Bununla ilgili bilgisi olan var mı. ?

Merhabalar

Ara değer olan 10.25 kiloohm luk potansiyometre üzerinde var olan ayarlı direnç eger ki bulma imkanınız varsa bulup kendiniz değiştirebilirsiniz lakin potun mainboard üzerindeki ayakları birbirine cok yakın lehimleye esnasında dusuk dereceli havya ve inçe uc kullanmanızi tavsiye ederim. Kalın uc ve standart hava ile yol kalkabiliyor ya da kısa devre olabiliyor

Kolay gelsin şimdiden

İ.ERDAL

Çok teşekkürler. kendim dirençli potansiyemetreyi bulsam rahatlıkla takarım.

Geri
Üst Alt