Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dijital ekrandan "service" yazısının silinmesi

fesemes1980

Kayıtlı Üye
:D Uuuuzun araştırmalarım sonucunda bunuda hallettim ve işe yaradı. Bu konuda derdi olan arkadaşlar aynı şekil yapsın "SERVİCE" yazısı km göstergesinden siliniyor.... başarılar...

-:eek: Kontak kapalı iken hız ölçerin altındaki seyehat göstergesi sıfırlama düğmesini basılı tutun.

-:p Kontağı açın ve sıfırlama düğmesini en az 10 saniye basılı tutun. sonra bırakıp sağa doğru hafif cevirin. Böylece servis göstergesi sıfırlanmış olur.

-:rolleyes: Kontağı kapatın.

-:eek: Diğer servislerin sıfırlanmasında da aynı işlemi tekrarlayın.

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:42 ----------

http://www.vwtr.net/forum/service-uyari-yazisinin-silinmesi-t627.15.html

bayağı emek harcamışsın..acaba yetkili servislerde demi böyle yapıyorlarki..?? bu arada soma plaka ordamı ikamet ediyosun..??

hayır balıkesirde ikamet ediyorum plakayıda değiştirdim balıkesir yaptım ama ailem somada oturuyor gelip gidiyorum saygılar

bayağı emek harcamışsın..acaba yetkili servislerde demi böyle yapıyorlarki..?? bu arada soma plaka ordamı ikamet ediyosun..??

kardeşim yetkili servislerin böyle bir şey yaptığını zannetmiyorum en azından Erya böyle bir şey yapmıyor vag denen bir cihaz kullanıyor

service yazısı değilde ingiliz anahtarı resmi cıkıyor bende : )

kardeşim yetkili servislerin böyle bir şey yaptığını zannetmiyorum en azından Erya böyle bir şey yapmıyor vag denen bir cihaz kullanıyor

Mesela abi ibizada sürücü tarafında bir torpido var onu söküyorlar arkasında beyine bağlanacak bir bölüm var adam laptop u bağlıyor istediğini yapıyor :)

serviste VAG'da bi enter'la siliyolar..

:)

:D Uuuuzun araştırmalarım sonucunda bunuda hallettim ve işe yaradı. Bu konuda derdi olan arkadaşlar aynı şekil yapsın "SERVİCE" yazısı km göstergesinden siliniyor.... başarılar...

-:eek: Kontak kapalı iken hız ölçerin altındaki seyehat göstergesi sıfırlama düğmesini basılı tutun.

-:p Kontağı açın ve sıfırlama düğmesini en az 10 saniye basılı tutun. sonra bırakıp sağa doğru hafif cevirin. Böylece servis göstergesi sıfırlanmış olur.

-:rolleyes: Kontağı kapatın.

-:eek: Diğer servislerin sıfırlanmasında da aynı işlemi tekrarlayın.

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:42 ----------

http://www.vwtr.net/forum/service-uyari-yazisinin-silinmesi-t627.15.html

şu anda benim bakım süresini gösteren anahtar yanıyor. bakımını yaptık ama onuda sıfırlamak lazım tabi. bilgi için teşekkürler hemen gidip deneyeceğim.

Geri
Üst Alt