Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Digital gösterge

Merhaba , digital gösterge ekranının parlaklığı kendiliğinden bazen azalıyor bazen artıyor , sabit kalması için yapılması gereken bir ayar var mıdır acaba ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aydınlatma kısmında olması gerekiyor sabit bir düzeyde yanmasını sağlıyor
Fakat akşam olunca yol güvenliği ve göz yormaması için normalden daha kısık ışıklı oluyor bu durumu değiştiremiyorsun

Aydınlatma kısmında olması gerekiyor sabit bir düzeyde yanmasını sağlıyor
Fakat akşam olunca yol güvenliği ve göz yormaması için normalden daha kısık ışıklı oluyor bu durumu değiştiremiyorsun

Hocam ayarlarda bulamadım sabitlikle alakalı bir özellik ayarlıyorum artırıyorum gündüzde azalıp artıyor ara ara

Far auto konumda iken gösterge de ortam ışığına göre ayarlıyor. Bazı günler akşamüstü gösterge ışığı bana da çok sönük geliyor, tünel ya da alt geçitten geçtikten sonra düzeliyor. Sanırım sabit olmasını istiyorsak far ayarın auto konumda değil de manuel olarak açıp kapatmak gerekiyor.

Geri
Üst Alt