Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Digitürk mü? D-Smart mı?

Şemun geldiğinde Eryaya incele ikiside var şirkette. Yakında maçlar için tribün yapacağım sene sonuna doğru . Sandelye başı 15 tl :D

Şemun geldiğinde Eryaya incele ikiside var şirkette. Yakında maçlar için tribün yapacağım sene sonuna doğru . Sandelye başı 15 tl :D

Mert abi "yco'yu koruma ve yaşatma derneği" adına bu çalışman için teşekkür ederim.. :D :D

bir uydu alıcısı duydum 1250 tl digiturk dahil lig tv vs tüm şifreli kanalları kırıyor aynı zamanda HD yayınları gösteriyor internet bağlantısı yapıyorsunuz uydu alıcısına ethernet kablosu devamlı baglı kalıyor anında şifreleri kırıyor d smartında şifreli kanallarını izleyebiliyorsun

bir uydu alıcısı duydum 1250 tl digiturk dahil lig tv vs tüm şifreli kanalları kırıyor aynı zamanda HD yayınları gösteriyor internet bağlantısı yapıyorsunuz uydu alıcısına ethernet kablosu devamlı baglı kalıyor anında şifreleri kırıyor d smartında şifreli kanallarını izleyebiliyorsun

iş biraz şansa kalıyo :)
ben boyle bi cihaz alsam 2 ay sonra şifre kırılmasına çözüm bulurlar, cihazda elimde patlar :)

Muhtemelen Dreambox'tır o, direk kırma işlemi yapmıyor. İnternet üzerinden başka birinin kartını paylaşıyorsunuz bu sistemde. Kartını paylaştığınız kişiye belli bir miktar ödeme yapıyorsunuz böylece bir sürü platformu şifresiz gibi izlemiş oluyorsunuz.

dreambox evet ama kimseye para ödemiyorsunuz sadece alırken 1250 tl ödüyoruz tamam

dreambox evet ama kimseye para ödemiyorsunuz sadece alırken 1250 tl ödüyoruz tamam

İşte o ödeyeceğini söylediğim parayı peşin olarak alıyor adam senden. Yoksa dreambox fiyatları o seviyede değil diye hatırlıyorum. Birde aynı işi yapan daha ucuz cihazlarda var, araştırmak isteyene.

dreambox ın avantajı HD yayınlarıda gösteriyor olması sanırım ama dediğin gibi bir çok marka vardır burası Türkiye :)

Geri
Üst Alt