Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

digifıkra:)

digiersoy

Kayıtlı Üye
Adamin biri bir kahveye girer ve 'Millet bana bakin!.. Size söyluyorum!.Tam 30 s...ene sonra ben bu kahveye gene geleciğim' der ve çıkar.Kahvedekiler 'Adam deli herhalde' diye fazla önemsemezler.Ve aradan 30 sene geçer. Aynı adam kahveye gene gelirve der ki: -Hatırladınız mı beni millet. Size demiştim 30 sene once,...ben yine geleceğim diye. İşte geldim' der.Kahvedekiler tabi ki şaşırır.adam devam eder. '30 sene sonra gene geleceğim bu kahveye' der. Ve gider.aradan bi 30 sene daha geçer. Nesil değişmiştir 30 sene oncekiinsanlarin çocuklari kahvede oturmaktadir artik. Adamkahveden içeri girer. 'Bana Bakın Millet Ben Sizin babalarinizasöyledim. Size de söyluyorum 30 sene sonra ben bu kahveye gene gelicem' der ve çıkar.Kahve milleti gene bunu takmaz.Aradan 30 sene geçerve adam gene gelir. 'Beni hatırladınızmı millet 30 sene önce tekrargelicem demiştim, işte geldim ve 30 sene sonra gelip sizinçocuklarinizada aynı şeyi söylicem' der ve gider.Aradan bi 30 Sene daha geçmiştir. Ve adam Gene Kahveye gelir.'Bana Bakın Millet Ben sizin dedelerinize söyledim.Babalariniza söyledim, şimdi size söylüyorum tam 30 sene sonra ben bukahveye gene gelicem' der ve gider.İçlerinden birisi 'Arkadaşlar bana bu olayi dedem anlatmiştı.Gelin hocaya gidelim, bu adam niye ölmüyor, nedir bunun hikmeti? diye soralım' der.Ve bir hocaya giderler. Hocaya durumu anlatirlar.Hoca 'Ben bu gece rüyaya yatayim. Azrail ile konuşayim. Bakayim niyecanını almıyor bu adamın, size yarın haber veririm' der.Ve gece olunca hoca ruyaya yatar. Rüyasinda Azrail ilekonuşur. 'Ya Azrail!. Sen bu şahısın canını niye almıyorsun'Azrail 'Zamanında bu adam bir dilek diledi. Ve bu dilegi kabuloldu.Onun için' der.Hoca'Ne diledi Ya Azrail' diye sorar .Azrail, 'Allah'ım bana milli piyangodan büyükikramiye çıkana kadar canımı alma diye diledi' der.Hoca 'E Allah istese buna büyük ikramiyeyi çikartamaz mı?'Azrail 'Çıkartmasına çikarir da!........ŞEREFSİZ BİLET ALMIYOR Kİ....... :D:D:D

Ben aldım başkan nimet abladan........

Helal başkan güzeldi yanlız farklı fıkralardan bekliyoruz artık anladın sen onu dep dep.........

Emeğe saygı.........

maç izliyorum samiyendeki son mç yeniliyoruz..beni güldürdün ALLAH da seni güldürsün
puhahapuhahapuhaha

Ben aldım başkan nimet abladan........

Helal başkan güzeldi yanlız farklı fıkralardan bekliyoruz artık anladın sen onu dep dep.........

Emeğe saygı.........

valla engin üstad öle bi fıkralarım var ki rütük ve konumum gereği yayınlayamıyorum yoksa komple çoşarız :Dhapuhahapuhahapuhaha

valla engin üstad öle bi fıkralarım var ki rütük ve konumum gereği yayınlayamıyorum yoksa komple çoşarız :Dhapuhahapuhahapuhaha

Anladım imam ve cemaat ilşkisi...:Dpuhahapuhahapuhaha

Sen çok yaşa başkan.................:eek:

Geri
Üst Alt