Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Difüzör

erayozcnr

Kayıtlı Üye
Merhaba aranıza yeni katıldım. 2020 model 1.5 fr kırmızı renk leon aldım ve egzoz sistemiyle oynamadan difüzör önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba,

İstanbul'un hangi yakasında olduğunuzu bilmiyorum fakat avrupa yakasında Güneşli Garaj ve Sem Tuningle görüşebilirsiniz. Daha önce dediğim yerlerden yaptıran arakadaşlarımız oldu.

Teşekkür ederim anadolu yakasındayım ama yer önemli değil hertürlü gidip yaptırabilirim tek istediğim araç yeni siye kesip biçme istemiyorum

Merhaba aranıza yeni katıldım. 2020 model 1.5 fr kırmızı renk leon aldım ve egzoz sistemiyle oynamadan difüzör önerilerinizi bekliyorum.

Gebze’de etiket var Ümraniye’de beyaz garajdı sanırım onlara bakabilirsin zaten hemen hemen hepsi aynı ürünü satıyor

Geri
Üst Alt