Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Detaylı Araç Temizlik Firma Tavsiyesi

boya koruma iç detaylı temizlik mengerler bosch car 350 tl ye yaptırabilirsiniz 3m

Konuyu bi güncelleyelim.

İstanbul’da (avrupa-anadolu farketmez) detaylı temizlik yaptırabileceğim, koltuklar tavan vs. temizlik yaptırabileceğimiz öneriniz kullandığınız yerler var mıdır?

Konuyu bi güncelleyelim.

İstanbul’da (avrupa-anadolu farketmez) detaylı temizlik yaptırabileceğim, koltuklar tavan vs. temizlik yaptırabileceğimiz öneriniz kullandığınız yerler var mıdır?

Ustadim yakinlarinda firma bilmiyorum ama tavani ve kapi dosemelerini buharli yada sulu temizletmemeni oneririm. Temizlerler cokta guzel olur ama guzel de sarkar. En azindan buna onlem alip temizleyen yer varsa ona yonelmeni oneririm..

Ustadim yakinlarinda firma bilmiyorum ama tavani ve kapi dosemelerini buharli yada sulu temizletmemeni oneririm. Temizlerler cokta guzel olur ama guzel de sarkar. En azindan buna onlem alip temizleyen yer varsa ona yonelmeni oneririm..

Çok güzel bir tavsiye. Mutlaka öğreneceğim ne kullanıldığını.

Aynı fikirdeyim, birşey olmaz diyerek yapıyorlar birkaç gün sonra döşeme sarkmaya başlıyor, koltuklar ve taban halısı hariç yıkama vs işine girilmemeli. Bence güzel bir temizleme köpüğü ile güzelce kendiniz silebilirsiniz.

Aynen katılıyorum ben 3 sene evvel kayınbabanın cordobasının tavanında kir gördüğüm yerleri çok hafif nemli ve köpüklü (elde halı yıkama) bezle çok dikkat ederek silmiştim çokta güzel olmuştu sarkma vs olmadan halen kullanıyor.. benim kanımda tavan ve kapı döşemelerini elletmeyin..

Dostlar size benden tavsiye dili çok yanmış çok kaziklanmis çok para kaptırmış biri olarak söylüyorum kimseye aracınızı emanet etmeyin cidden seviyorsanız arabanızı gidin araştırın doğru ürün doğru ekipmanla kendiniz yapın bu işi polisajindan iç detayina herşeyi kendiniz yapın yani. Ucuz ürünlere çok kaçmayın (bazıları hariç) yok yere paranız gitmesin. He ben illa başkasına yaptiricam diyorsanız ucuz iş yapan yerlere vermeyin arabanızı kaliteli düzgün işçilik yaptığını bilen bı yere emanet edin.

Dostlar size benden tavsiye dili çok yanmış çok kaziklanmis çok para kaptırmış biri olarak söylüyorum kimseye aracınızı emanet etmeyin cidden seviyorsanız arabanızı gidin araştırın doğru ürün doğru ekipmanla kendiniz yapın bu işi polisajindan iç detayina herşeyi kendiniz yapın yani. Ucuz ürünlere çok kaçmayın (bazıları hariç) yok yere paranız gitmesin. He ben illa başkasına yaptiricam diyorsanız ucuz iş yapan yerlere vermeyin arabanızı kaliteli düzgün işçilik yaptığını bilen bı yere emanet edin.

Noktasi virgulune katiliyorum ustadim. Ben aldigim her araci direk kendim temizlerim. Arcelik buharikam var koltuk dosemelerine veririm sicak buharli suyu sonra cekerim hali yikamayla. Uzerinden birde elde hali yikama ile koltuklari kopurterek silerim birde sonrasinda cekerim mis gibi 2-3 sene tertemiz binerim :) bu sekilde kolayina hemen leke de tutmuyor. Tavani ve kapi dosemesini ellemem cunku vw grubu araclarda hangisi olursa olsun kapi yada tavana sicak buhar veya su uygulanirsa kesinlikle sarkiyor. Maalesef bu boyle. Eger cok lekeliyse bir bezi hafif kopurtur cok islatmadan silerim oda goze batmaz konuma gelir.

Gecen gaflete dusup koltuk kilifi taktirayim dedim dan diye on koltugu soktu adam. Takarken kemer tokasi uyarisini takmamis birde airbag soketini dogal olarak lamba yakti egildim ben taktim soketleri. Klipsleri vs hicbirini yerine oturtmamis klipsleri oturtup soverek ayrildim ordan.

Yani demem o ki cok kirli degilse koltuk disinda kimseye elletmeyin araci..

Kesinlikle dediğiniz gibi yapacağım, hem bana da eğlence olacaktır. Yöntemleri aklımda tutacağım, teşekkür ederim

Bu konu hakkında herkeze katılıyorum.Maalesef ki piyasada,araç iç dış yıkamacılar da dahil olmak üzere herkez kendisini detailci sanıyor.adama araç yıkatıyorum mesela “herzaman gittiğim bir yer değil örneğin” abi sana bi boya koruma yapalım diyolar hemen.ne kullanıyorsun ürün olarak,ekipmanları bir göreyim deyince,durumlar içler acısı ki,ben bu işi kendim hiç yapmamış biriyim polias vs ama uzun yıllardır detail forumlarını okur ve uygulamalar hakkında bilgi edinir araştırırım.Dediğiniz gibi ver aracı sonra mahvetsinler.
Ben aracımı boya korumaya vereceğim biraz durumları toparlıyayım da maddi olarak.aracı 2019 eylül sonu aldım aslında aracın içi iyi durumda ama ben yinede koltukları ama sadece koltukları şöle güzel derinlemesine bir temizlemek yada temizletmek istiyorum.internette profesyonel cihazlar ile bu işleri yapan firmalar var,videolarını göeüyorum,aracı koltuklarını 150-200 tl arası temizliyorlar buhar ve vakum çekme ile.Bu konuda tavsiyeniz ne olur?
Kendim yapacak olursam,koltuk döşemeleri içşn hangi temizlik ürününü tavsiye edersiniz?tavan ve kapılarımda zaten pek sıkıntı olmadığını görüyorum..

Geri
Üst Alt