Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Detaylı Araç Temizlik Firma Tavsiyesi

UmutY.

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Yeni aldığım aracıma;
  • Detaylı iç temizlik
  • Boya temizleme, ufak çiziklerin kapatılması, parlatma ve koruma
  • Motor temizliği
işlemlerini yaptırmayı düşünüyorum.

Önerilerinizi almak isterim.

Sonax Rescue pakete baktım ama 790 yüksek gibi geldi.

Meguiars peşin 550 olarak fiyat verdi.

Bakalım burda yardımcı olacak biri çıkar belki.

Kesinlikle uygun diye bilinmedik yerlere yaptırmayın. Biraz cebinizden para cıkacak ama yazılanlara ek olarak ziebartı da öneririm.

Bende bilindik memnun kalacağım bir yerde yaptırmayı düşünüyorum.

Zibart 700 civarı şu an için Maguiars uygun gibi.

Kalite olarak bu 3 markayı nasıl sıralarsınız?

Arkadaşım şahsi fikrimdir; imkanın varsa eğer o fiyatlara meguiarsın nerdeyse tüm koruma malzemeleri ile birlikte kil, pad,bez, şampuan, cila vs. aklına gelebilecek tüm ürünler alınır ve uygun bir mekanda 1 günde keyifle yapılır. Ayrıca üstüne de bir sürü malzeme kalır bir sonrakine kullanırsın.

Diğer türlü 700 TL gibi rakamlar gerçekten çok aşırı yüksek. Yapılan işlem tüm firmalarda zaten aynı. Geriye bir tek malzeme farkı kalıyor. İşçilik diyeceksiniz ki her yerde farklı. Zaten marka olmuş bir yere gideceğiniz için işçilik inanın hiç farketmiyor. Sonuçta bunu yapacak olan yine senin benim gibi bir insan.

Geri
Üst Alt