Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Deri Döşeme Yaptıracağım; Renk Kombinasyonu Tavsiyeniz?

Peki bu fiyata tavan da dahil mi??

Tavan 250TL

---------- Post added at 15:27 ---------- Previous post was at 15:27 ----------

ewet dediğin doğru abi, benim de bildiğim çok fazla Chipli Tsi örneği yok, tereddür etmekte haklısın. bahsettiğin kombinasyonlarla arabanın içi bir anda gerçekten inanılmaz değişebilir, çok da güzel olur bence

bunun yanında ben chipde pek sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum, iş ciddiye binince daha detaylı araştıracağım ama bu kış chip olayına girerim büyük ihtimalle, özellikle garantiyi uzatmazsam :)

Ben garantiyi de uzattım:)

---------- Post added at 15:29 ---------- Previous post was at 15:27 ----------

Arkadaşlar şimdi yanlar mı orta mı deri olsun ..sanırım orta kısım yani popo ve sırtın temas noktaları alacantara olması gerekir çok ter yapmaması için sanırım..O zaman orta kısım siyah yanlar ve kapı içi mi gül kurusu ya da füme-gri olmalı? Evet sanırım en güzel kombinasyon bu beyaz araç için..Daha fazla yorum olursa mutlu olurum..

Toplamda 1550.. Fiyat gerçekten çok iyi. Beni de düşündürdü şimdi. Yine masraf çıkacak :D

kaan popo ve sırt kısmını kesinlikle deri yaptirma..yaptirirsan delikli deri yaptir..çünkü naparsan yap terletiyor deri koltuk.
bana kalirsa ortalar alcantra
yanlar deri

kaan popo ve sırt kısmını kesinlikle deri yaptirma..yaptirirsan delikli deri yaptir..çünkü naparsan yap terletiyor deri koltuk.
yanlar deri
Volkan'a katılıyorum.Vücuda yoğun temas eden kısımları alcantra yada delikli yaptır..

yanlar deri

Aynı fikirdeyiz genç adam:)
Peki renk kombinasyonu..bana resimle anlat.

biraz karişik olacak ama al sana biraz opsiyon =)
cupra4.jpg

ortakonsolstylancederi.jpg

bu bence kötü olmş
jettaialcantraderi.jpg

cupraya alcantra + deri karşımı
derialcantra.jpg

411k.jpg

6245340a4620559013lng7.jpg

whiteleon011.jpg

bu tarz bişi de iddiali olabilir..artik tüm lambo porsche tarzi araçlar bu tarz kullanio
090902083854901630.jpg

cupranınki çok güzel..renk peki?alacantrada siyah yanlar deri olan kısım gri mi füme mi? Yoksa gül kurusu nasıl olur? tavanı siyah yapıcam..siyah normal kumaş mı alacantra mı?alacantra çok süper olur sanki.

çok uç bi örnek de veriyim
cimg4796.jpg

cimg4806.jpg

aracın beyaz bence araıcn ıcını karartmak yerıne acık tonlar kullan derım.

Geri
Üst Alt