Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Demirören'in Son Oyunu

mesutçum çarşı birkaç yıllık değil bir oluşum değil geçmişi en az 20 yıl öncesine dayanıyor ve o zaman demirören yönetimi görevde değildi:)
dediğinde haklısın sonuçta yönetim izin ve imkan vermeden böyle bir oluşumun süregelmesi imkansız birşey...
son dönemlerde çarşı beşiktaşın ilerlemesine engel oluyordu zira adamakıllı 10 dk bir tezerruhatdan sonra 80 dk makara kukaradan başka birşey yoktu statda umarım hayırlısı olur ama çarşı tribünün söylediği gibi alen'siz tribün yumurtasız melemen:)

Bu çok güzel oldu bence başka türlü demirörenin gideceği yoktu..bu olay onun sonu olacak..kendi kendini yaktı...

Bence beşiktaş adına iyi olmuş, beşiktaşlı değilim çok iyi bilmiyorum ama bu çarşı denen grup zaten stada beleş giren, klubun sırtından geçinen tiplermiş. Bu tarz bi taraftar toplulugunun bence bağırmaktan başka klube bi faydası olmaz.

Bence beşiktaş adına iyi olmuş, beşiktaşlı değilim çok iyi bilmiyorum ama bu çarşı denen grup zaten stada beleş giren, klubun sırtından geçinen tiplermiş. Bu tarz bi taraftar toplulugunun bence bağırmaktan başka klube bi faydası olmaz.

yanlış biliyorsun o gordugunuz kapalı tribune girmek icin bir hafta calısıp yemeden icmeden para biriktiren ne adamlar gördüm ben iclerinden sadece bir kacının beleşe girmesini diger taraftarlarla karıstırmayın bu her hlubde olan bir olaydır .

emre birkaçı mı? bedava biletle stada girenler toplanıp o bahsettiğin çalışıp didinip hakkıyla içeri girenlere tükürse o adamlar boğulur:)

Valla demirören artık gitsin yeterki beni de beşiktaş taraftarı olmaktan men etsinler :)

Geri
Üst Alt