Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

defi gösterge

link meter cok onemli ama, ben gazladigim zaman kaydedip sonra saatlerden kontrol ediyorum basınçta özellikle cont. ta bi problem varmi diye.

tam olarak neyi kontrol ediyorsun ahmet abi? maksimum basinci flan mi?

yaw biz HKS RS link serisine 1300 dolar zaten verdik taktık sadece değişiklik olsun diye defi ye geçeyim bari dedim ama gerenkk yokmuş usta benim saatlerim zaten bana fazlasıyla yetiyor logumu da datalarımı da alıyorum kaşınmaya gerenk yokmuş harbiden

yaw biz HKS RS link serisine 1300 dolar zaten verdik taktık sadece değişiklik olsun diye defi ye geçeyim bari dedim ama gerenkk yokmuş usta benim saatlerim zaten bana fazlasıyla yetiyor logumu da datalarımı da alıyorum kaşınmaya gerenk yokmuş harbiden

aman abi hic gerek yok yani :) madem her seyin tamam :)

tam olarak neyi kontrol ediyorsun ahmet abi? maksimum basinci flan mi?

yok babacım benim arabada 38lik WG var ama hortumu DP ye cok yakin ve DEI sargı olmasina ragmen 2 kez yandı. Yandığı zamanda sabit basıncım devamli dusuyo yani 1,6 peak 1,4 cont olmasi gerekirken 1in altina kadar iniyo. Devamli kontrol etmem gerekiyo. EGT de fazla oluyodu bende eski yazılımda 900 falan oldu onada bakiyodum ama yazılim ve Metanolden sonra ona pek bakmama gerek kalmadi:)

Zafer Abi ben yazacaktim ama sen kafana koymuşsan yaparsın diye yormiyim kendimi dedim:)

sayfayı biraz bırkalayınca güzel şeyler de çıkıyor:)

Geri
Üst Alt