Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dectane Firması Leon İçin Yeni Tarz Ledli Mercek Farları Tanıttı..

bugün yeşilköyde bi aracın üstünde buna benzer bi far gördüm makyajlı kasa ama emin değilim belki forumada üyedir 34 GS 9800 beyaz bi leondu ledli mercekli far vardı üzerinde tanıyanınız varsa ondakine bakabilirsiniz

izmirdeki satıcıyı bende aramıştım banada bazı şeyler anlattı ama biraz çelişkili geldi bana.bu arada ben farları vw grubu parça ithalatçı bir firmadan aldım kendisi ankarada fiyat olarakta 500 tl verdim.elinde bir çift daha var isteyen olursa.bu arada çarşamba günü topkapıdaki yerimizde montajını yapacağım.bilgilerinize

abi ilker'e verin farınızı yapsın istediğiniz gibi;
çakma çıkma çinçon farları,markası belirsiz h1 mercekler ,aşağı yukarı oynayan h4 ampuller (!) (ki bir ampulün aşağı yukarı oynaması olayını hayatımda ilk defa duyuyorum)
Ben şu anda ilker'e ikinci far takımımı yaptırıyorum...ilk far takımım arada bir buharlanmasına rağmen aydınlatma performansı iyiydi..
şu anda yaptığı farda audi q7 merceği kullanmasını istedim..yere düşen ışık o mercekte daha fazlaydı çünkü..özellikle yağmurlu havada yere düşen ışık benim için önemli olduğu için bunu tercih ettim..
siz de far yaptırırsanız dilediğiniz şekilde mercek seçebilirsiniz , dilediğiniz mercek kapağını kullanabilirsiniz..
ama dectane 'ı alırsanız tek tip bir fara sahip olursunuz. ve aydınlatması kuru havada güzel gelse bile yağmurlu havada tatmin etmeyecektir buna emin olabilirsiniz.

cuprr1.jpg

cuprr2.jpg

bu farlar bizim Melihin ibizasına aldığının bir boy büyüğü olmuş. Ama ben yine orjinal mercekten malesef vazgeçemiyorum.

artık kimse led sevmez oldu... aslında ne kadar güzel led olayı. fakat az sayıda led kullanmak gerek maksimum 4 ya da 5 adet... bence 3 adet LED yeterli... nereye konulduğuna bağlı tabiki de.

Arkadaşlar bu farları taktırdım gayet memnunum şiddetle tavsiye ederim ;) aracın havasını bir anda değiştiriyor buğu veya su alma gibi bir problemde yaşamadım ;) bikaç resim koyıyım ama çok net değil ;)

abi ilker'e verin farınızı yapsın istediğiniz gibi;
çakma çıkma çinçon farları,markası belirsiz h1 mercekler ,aşağı yukarı oynayan h4 ampuller (!) (ki bir ampulün aşağı yukarı oynaması olayını hayatımda ilk defa duyuyorum)
Ben şu anda ilker'e ikinci far takımımı yaptırıyorum...ilk far takımım arada bir buharlanmasına rağmen aydınlatma performansı iyiydi..
şu anda yaptığı farda audi q7 merceği kullanmasını istedim..yere düşen ışık o mercekte daha fazlaydı çünkü..özellikle yağmurlu havada yere düşen ışık benim için önemli olduğu için bunu tercih ettim..
siz de far yaptırırsanız dilediğiniz şekilde mercek seçebilirsiniz , dilediğiniz mercek kapağını kullanabilirsiniz..
ama dectane 'ı alırsanız tek tip bir fara sahip olursunuz. ve aydınlatması kuru havada güzel gelse bile yağmurlu havada tatmin etmeyecektir buna emin olabilirsiniz.

Volkan farların bitince daha detaylı resimler alabilirmiyiz.Çok güzel duruyor.Yalnız merceğin üst kısmında boşluk var gibi?

Geri
Üst Alt