Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Debrıyaj baskı balata fiyat ve işçilik hk;

albaya

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar

Bu aralar debriyajdan şüphelenmeye başlamıştım çok yukarıda kavıyor biraz yakıt sarfiyatı çekiş'den düşme gibi sıkıntılar olunca baskı balatayı değiştirmeye karar verdim (bir arkadaş baskı balatanın bittiğini 5.vitese tak ve debriyajı gaz vererek kaldır eğer araba gidiyorsa bitmiştir stop ederse bitmemiştir dedi bende denedim baktım araba 5.vites'de gidiyor) biraz araştırmadan sonra 190 tl'ye KM marka alman yan sanayi markası baskı balatayı tercih ettim çünkü orijinal 310 tl idi fark çok olunca ekonomik olanı tercih ettim işçilik ise 200 tl toplam maliyeti 390 tl'ye mal oldu sizce fiyat ve işçilik ideal mı?

merhaba, konuyu hortlatayım. Benimde 2004 leon spirit aracımızda baskı balata bitik olmasından şüphelenmeye başladım. araç 11 yıldır bizde , ilk aldığımız zamanları hatırlıyorum canavar gibiydi. Şimdi çok yukarıda kavrıyor, ışıklarda kalkarken dip gaz yapmama rağmen tepkiler çok geç, eskisi gibi atlamıyor araç öne. Bir de yakıt sarfiyatı arttı. vites aralığı ise şu şekilde sürüyoruz; 4. vites 50-60, 5. vites 60-70km ve yukarısı.

İzmir vosmer servise götürdüm, yaşından dolayı artık kucağa oturtma derdindeler gibi geldi bana. 2500 tl sırf baskı balata seti tutar isterseniz dışarda yaptırın dediler. önerisi veya yorumu olan arkadaşların cevaplarını beklerim

Geri
Üst Alt