Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Düldül 200.000'de

bora55

Kıdemli Üye
Düldül'ü 2012 Eylül'de aldım. Dün gibi. 28.100 lira. O 100 lirayı indirememiştim bir türlü :)
7 Senedir birlikteyiz.
Yoldaşım oldu.
Nereye gitsek beraberiz.
Şaka maka aramızda duygusal bağ oldu :) Satsam arkasından gözlerim dolar mı dolar o kadar bir bağ.
Bu zamana kadar rutin bakımlarını vaktinde yaptırdım.
90 binde V kayışı, 180 bin de trigeri değişti.
Daha baskı balata değişmedi :)
32 binden bu yana lpg ile biniyorum. Bir kere lpg enjektörü değiştirdim onun harici rutin bakımlar.
Şu pahalılık da düldüllerinize ya da aslanlarınıza ya da beyaz güvercinlerinize artık ne diyorsanız diyin ama araçlarınıza iyi bakın.
En iyi araba inanın sizin arabanız.
Bundan sonra bu pahalılık da artık sıfır araç alabilir miyim bilmiyorum.

masallah ayrılmamız umıdıyle :)
Eşime dediğim şey param olsa düldülü satmam :)
Sayısaldı, piyangoydu falan büyük ikramiye bana çıkarsa söz! bu iyi dileğinin karşılığı sana sen de arabandan ayrılma diye ikinci bir araç hediyem olsun :)

Maşallah kazasız belasız nice km'lere:)

Aynı paket 14 model kırmızı ibiza'm vardı, ilk göz ağrım:) 4 sene 8 ay kullandım.. jant yay multimedya otomatik far vs yapmıştım keyifli arabaydı:) hiç bir şikayetim olmadı... Sadece artık küçük geldiği için 89 bin kmde bakımını yaptırdım V kayışı değiştirdim ve sattım.. yeri ayrı
c987f60bb7bd889683f5dd9be231e69f.jpg
790f72692028ab39e0ba0b253cae943b.jpg

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah, kazasız belasız milyona insallah :D

Düldül'ü 2012 Eylül'de aldım. Dün gibi. 28.100 lira. O 100 lirayı indirememiştim bir türlü :)
7 Senedir birlikteyiz.
Yoldaşım oldu.
Nereye gitsek beraberiz.
Şaka maka aramızda duygusal bağ oldu :) Satsam arkasından gözlerim dolar mı dolar o kadar bir bağ.
Bu zamana kadar rutin bakımlarını vaktinde yaptırdım.
90 binde V kayışı, 180 bin de trigeri değişti.
Daha baskı balata değişmedi :)
32 binden bu yana lpg ile biniyorum. Bir kere lpg enjektörü değiştirdim onun harici rutin bakımlar.
Şu pahalılık da düldüllerinize ya da aslanlarınıza ya da beyaz güvercinlerinize artık ne diyorsanız diyin ama araçlarınıza iyi bakın.
En iyi araba inanın sizin arabanız.
Bundan sonra bu pahalılık da artık sıfır araç alabilir miyim bilmiyorum.
Merhaba 15000 demi yaptınız bakımları yoksa erken mi arka stoplari sonradan mı taktınız

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt