Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra

emredurmaz

Kayıtlı Üye
Selamlar arkadaslar,
Cupra 280 bagaj logosu ve yazisi buldum fakat ön panjur cupra logosunu bulamiyorum. Diger urunler internette ve sosyal mecralarda satiliyor, ön panjur logosunu nasil bulabiliriz arkadaslar bilgisi olan veya elinde bulunan bulabilecek yardimci olabilecek kimse var mi :)

Selam tekrar,
Seat servisini arayip ök panjur cupra amblemi buldum hemde cok uygun fiyatli, tek sorum şu olucak cupralarin panjuru farkli oluyor ve benim aracim cr style panjuru degistirmeden monte edebilir miyim bilen var mi? Panjurla birlikte pahali oluyor gercekten

Selam tekrar,
Seat servisini arayip ök panjur cupra amblemi buldum hemde cok uygun fiyatli, tek sorum şu olucak cupralarin panjuru farkli oluyor ve benim aracim cr style panjuru degistirmeden monte edebilir miyim bilen var mi? Panjurla birlikte pahali oluyor gercekten

panjur değişmeden montaj olmuyor ne yazık kı

FR ve Cupralarda ön panjurlar da o araçlara özel, sadece bir logo yapıştırması değil yani logonun yapıştığı yerin arka kısmı da logo şeklinde.Yani Style'a yapıştırabilseniz bile çok sağlıklı olmayacaktır.

FR ve Cupralarda ön panjurlar da o araçlara özel, sadece bir logo yapıştırması değil yani logonun yapıştığı yerin arka kısmı da logo şeklinde.Yani Style'a yapıştırabilseniz bile çok sağlıklı olmayacaktır.
Tahmin ettigim gibi hocam ya herro ya merro o zaman baska turlu yaptiramayiz panjur alicam ya da hic bulasmicam

Geri
Üst Alt