Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampon Sonrası Leon Aerodinamisi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yeter yaa bu şahsi tartışmalarınız yüzünden forumdan soğuyor millet!!!

geçen gün bu yüzden yönetim tarafından konu açıldı konu çok açık ve net uzaklaştırılmaya mı meraklısınız?

uzaklaştırma vs. hiç bi ceza için hiç meraklı değilim Koray..
daha yeni bi konu açtım SCW ile ilgili duygularımı düşüncelerimi anlatan..
mesaj editlemek durumunda kalan ben olmuyorum nedense hiç bi zaman..kişiselleştirme içersinde değilim ama üzerime atılan her türlü çamur leke vs. adı ne olursa üstüme atılmasına izin vermem..yeri geldiğinde kendimi savunuyosam burda benim bi hatam olduğunu da inanmıyorum..

Olur bole seyler sinirlere hakim olmak gerek...

madem meraklı değilsen(iz) kullandığınız kelimelere dikkat edin ve ortamı gerecek cümleler kurmayın sizin aranızdaki şahsi meseleyi okumak zorunda değiliz !!!

Bu konu altındaki 36. (konu altındaki ilk mesajım) ve 37. (yiğitin cevabı) mesajları bir okusun herkes sonra istediğiniz cezayı kime isterseniz verin. 40 numaralı mesajımda da kendisini uyardım. Bunlar göz önünde bulundurulursa sevinirim.

Ne düşünüyorsun peki yiğit yan sis kapaklarını kapatmayı mı?

Ne düşünüyorsun peki yiğit yan sis kapaklarını kapatmayı mı?

Serhat abi en azından sislerin dışarıya doğru olan taraflarını tümünü olmasa da kapatmayı düşünüyorum ama neyle kapatırsam sağlam ve güzel olur bilmiyorum..sonuçta yağmur çamur rüzgar ne varsa zorlayacak her gün eklediklerimi..

---------- Post added at 01:59 ---------- Previous post was at 01:57 ----------

Bu konu altındaki 36. (konu altındaki ilk mesajım) ve 37. (yiğitin cevabı) mesajları bir okusun herkes sonra istediğiniz cezayı kime isterseniz verin. 40 numaralı mesajımda da kendisini uyardım. Bunlar göz önünde bulundurulursa sevinirim.

Cupra olunmaz Cupra doğulur... diye giden mesajını editledikten sonraki mesajım mı Ayberk. ??
ben gördüm o mesajını değiştirmeden önce geç kaldın yani.. :) ;)

Bu konu altındaki 36. (konu altındaki ilk mesajım) ve 37. (yiğitin cevabı) mesajları bir okusun herkes sonra istediğiniz cezayı kime isterseniz verin.

ceza verme taraftarı olmadığımızı belirtmeme gerek yok sanırım iki taraf tartışmaya bir zemin hazırlıyorsa bu kaçınılmazdır o şöyle demiş bu böyle yapmış bu liste hatanızı kabul etmediğiniz için uzayıp gidecektir...
birbirinizden haz etmediğiniz aşikar ben tarafsız bir forum kullanıcısı olarak bunlardan sıkıldım ve benimle aynı fikirde onlarca üye bulabilirim defalarca rica edildi bu tartışmalar yüzünden konular açıldı ama görünen o ki bir kulaktan girip diğerinden çıkmış forumun ahengini bozacak her yanlış hareket bundan sonra gerekli yaptırımları beraberinde getirecektir bilmiyorum başka izah tarzı var mı !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt