Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampon ? makyajlı kasa nereden bulabilirim =(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tamam eğer sen kesin alırım diyorsan Kocaelide taktırmak istiyorsan haber ver sana hs nolarını göndereyim pazarlıgını yapayım yatır kaporanı gelince taktır :) bununla ilgili yarın dönüş yap bana istersen halledelim :)

Bu farlar makyajsizda da aynı ise bixenon için güzel bir haber bu. Bakıma gittiğimde iyice bir irdelemek lazım olursa süper olacak:D

Bu farlar makyajsizda da aynı ise bixenon için güzel bir haber bu. Bakıma gittiğimde iyice bir irdelemek lazım olursa süper olacak:D

faruk abim farlar aynıymış, ben de bixenona geçerken benim farları yapan arkadaş söyledi. adam bu konuda oldukça bilgili. hatta Volkan da vardı yanımda, makyajlı ve makyajsız farlar aynıymış :)

Erya itiraz etmişti zamanında buna. Ayniysa yakındır bixenon olayi:eek:key:

sen detaylı bilgi için yine bir soruştur tabi abi :)

makyajlının parça sıkıntısı olayı çıktığından beri var..
çıktığı dönemde İspanya'da grev mi ne vardı o zamanlar daha fenaydı..

Tamam abicimm yarın dönüyorumm sana :) şimdiden teşekkür ederim :)

farlar aynı...
yanlız makyajli kasa orjinal tamponun tampon çizgileri farklı olduğu için arada açiklik kaliyor tabi ki...
faruk abi bixenon farları alıp orj tampon kullanirsan açiklik kalir..
yeni kasa cupra tamponla da açiklik kalir..
eski kasa cupra tampon takabilirsin..ön eski arka yeni olur.

farlar aynı...
yanlız makyajli kasa orjinal tamponun tampon çizgileri farklı olduğu için arada açiklik kaliyor tabi ki...
faruk abi bixenon farları alıp orj tampon kullanirsan açiklik kalir..
yeni kasa cupra tamponla da açiklik kalir..
eski kasa cupra tampon takabilirsin..ön eski arka yeni olur.
madem farlar aynı nasıl acıklık kalıyor. farlar aynıysa aynen olur açıklık kalmaz eger aynı değilse olmaz acıklık kalır artis.Farlar aynıysa iki tamponunda farlarla birleşme yerleri aynıdır

Bu arada makyajlı kasada Cupra tampon ile FR tampon aynı değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt