Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampon ? makyajlı kasa nereden bulabilirim =(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hımm aynı gibi duruyorlar, o zaman orginal tampon varken ledli farla logosuz panjur da olmaz, makyajlı için olanları bekliycez

makyajsız kasa ve makyajlı kasa farları aynı beyler buarada

20 günse ben bu habere sevinirim açıkcası :D her gün telefon açıp aramaktan bıktım çünkü :D
Serbay abicim teşekkür ederim yarın sabah ilk işim orasıyla görüşmek olacak :)

Yalnız farlar uymuyor bende aynı diye düşünmüştüm ledli far aldım tam oturmadı alt tarafı açık kalıyor sonra sökmek zorunda kaldım.
hatta sapanca buluşmasında katılanlar görmüştü ;)

ilker dediyse dogru olabilir ama ne bilim sankı makyajlılar köşeli yada bana öyle gelıyor tampondan dolayı =)

sen istiyosan eğer tampon kapora felan yatırırım vs dersen fiyatı ben ayarlarım sana :=)

Serbay abicim uzun süredir niyetim var takmak istiyorum zaten kapora hemen gönderirim o hiç sorun değil yeter ki tampon bulunsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt