Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra panjur set. Hava kanalı

hasan kurt

Kayıtlı Üye
Katılım
4 Ağu 2019
Mesajlar
30
Puanları
8
Cümleten selamın aleyküm mk3 cupra panjur arıyorum tek yada set nereden temin edebilirim birde cupra hava kanalı açan yada direk tamoon saran temin edeceğim yer varmıdır

Teşekkürler
 

Selim Yüksel

Kayıtlı Üye
Katılım
4 Kas 2020
Mesajlar
78
Puanları
18
Aleyküm selam, aynı istek bende de var fakat 0 tampon için epey fiyat çıkıyor. Onun yerine kanalları açtırıp paçaları montajlamak daha makul gibi gözüküyor. Bunun için daha önce de konu açılmış, ordan da bakabilirsiniz.


Parça kodu da şu şekilde

5f0825318
 

ArcTech

Avrupa Bölge Sorumlusu
Katılım
23 Mar 2017
Mesajlar
305
Puanları
63
Aleyküm selam yan sanayi olarak bulman neredeyse imkansız. Bunun için orjinal alman gerekiyor ki bunu da servisten alabilirsin veya çıkma bulman gerekir.

@Selim Yüksel in de dediği gibi parça kodunu bulup bunu yaptırabileceğin bir usta bulman gerekir. Kaportacılar yapabilir belki, emin değilim yine de bizzat konuşup anlaşman lazım yoksa başka türlü olmaz.
 
Üst Alt