Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra motoru sandıkta kaç para..??? 1.8T

şanzımansız 7000lıra cıvarı dıe dusunuyorum bır ara vardı oto2000'de ... sormustum cok masraf cıkıyor satıp cuprasını almak daha mantıklı herzaman

abı vallahı gonul ısterdı benım yadıgarda oyle olsun satmazdım ama kader ıste:D

valla hiçde öyle olmuyor, benim gibi maymun iştahlıysan hele rahatlık da batıyorsa her an herşeyi yapabilecek bir ortama giriyorsun. iyi ki evliyim yoksa galericiler peşimde koştururdu benim :p

rahatlık istanbulda batıyor da burda zaten yapacak birşeyim yok..senelerdir ev ses sistemleri ile uğraştım dj ekipmanları onlara yatırdım bi ton para....bende var maymun iştahlılık..şimdi böyle bir şey geldi aklıma..zaten yeni yıldan önce giremem bu işe bi de burda da giremem istanbulda yapabilirim..ama bir araştırayım dedim

rahatlık istanbulda batıyor da burda zaten yapacak birşeyim yok..senelerdir ev ses sistemleri ile uğraştım dj ekipmanları onlara yatırdım bi ton para....bende var maymun iştahlılık..şimdi böyle bir şey geldi aklıma..zaten yeni yıldan önce giremem bu işe bi de burda da giremem istanbulda yapabilirim..ama bir araştırayım dedim

satıp almayı düşünsen daha sağlıklı olur varol abi....:eek:key:

swap olayı TR'de gereksiz pahalı bi olay..
en az şanzumanla birlikte 15K Lira tutar ki satıp direkt arabayı almak daha mantıklı oluyo otomatikman..

satıp almayı düşünsen daha sağlıklı olur varol abi....:eek:key:

tabi bir aracın fabrikasyon olanı daha sağlıklıdır..o konuda haklsın..40 K yanyana gelince o zaman başka bir şey alırım gibime geliyor.. onun için mayıs haziran..bakalım gün ne gösterecek..

swap olayı TR'de gereksiz pahalı bi olay..
en az şanzumanla birlikte 15K Lira tutar ki satıp direkt arabayı almak daha mantıklı oluyo otomatikman..

15 K benim hesaplarımın dışında bir olay..benim aklımda olan rakam 10 K idi..

10K'ne motor ve şanzuman bulsan anca balkona koyarsın Varol abim.. :D :D
ıvır zıvır bi ton şey var daha..

Geri
Üst Alt