Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra motoru sandıkta kaç para..??? 1.8T

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar..sandıkta cupra mk1 motoru ve şanzımanı kaç paradır..
tabi ön takımları diskleri sormuyorum..onlar sonraki sorular olabilir hatta kolay iş diye sormuyorum..

noldy Varol, sende mi benim gibi motors TV izleyip gaza geldin :)

Sıfır değilde 2. el AGU motorları ucuza alırsın abi. Hurdalıklarda da bol vardır sanırım.

aracı modluyacak ama astarı yüzünden pahalı olacak haberi yok :D

Varol abim beden öğretmeni, daş gibi kasları var onun başka güce ihtiyacı varmı yaaa :eek:

noldy Varol, sende mi benim gibi motors TV izleyip gaza geldin :)

yok izlemedim ama gaza geldim cupraları izledim..

hayrola varol abi?:)

merak ettim bu iş kaça patlar diye sana da özendim..cupra 40 K
bende kasası var bu iş kaçar çıkar bilmiyorum..kafamdaki hesaba uyarsa..ondan sonra düşünebilirim..ama

aracı modluyacak ama astarı yüzünden pahalı olacak haberi yok :D

Yılmaz Kaptan'ın dediği gibi astarı yüzünden pahalıya mal olacaksa..sadece güzel bir hayal de bırakırım

Sıfır değilde 2. el AGU motorları ucuza alırsın abi. Hurdalıklarda da bol vardır sanırım.

vlla o konu da ilginç ama şöyle bir durum var hani sandıkta ve kafamdaki fiyata uyarsa sıfır motora da binmiş olurum hemen satma peşinde koşmam diye düşündüm..

Varol abim beden öğretmeni, daş gibi kasları var onun başka güce ihtiyacı varmı yaaa :eek:

vlla daş gibiydiler de gene MaşeAllah ları var..da burada spor yapacak pek imkanım yok..daha benim istediğim aradığım tarzda imkan yok..biraz pamuklaşıyorlar burda

valla hiçde öyle olmuyor, benim gibi maymun iştahlıysan hele rahatlık da batıyorsa her an herşeyi yapabilecek bir ortama giriyorsun. iyi ki evliyim yoksa galericiler peşimde koştururdu benim :p

Geri
Üst Alt