Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra mı? 1.8T mi?

İlgilenen arkadaşlara duyurulur... bu arada cupra jantı da topsport jantı da tane fiyatı 1100TL... ve bulmak çok zor....:rolleyes:
Bütün yetkili Seat servislerinde bulmak mümkün :)
Tanesi 1100TL mi? 17" Cupra TDI'daki benzer jantın tanesi 600TL miydi neydi hatırladığım kadarıyla. Bunlarınki niye 1100TL ki çok mantıksız.

ben antepde cupra ön tampon sormuştum aracıma işçilik ve boya hariç..1050 tl demişlerdi..işçilk ve boya için 300 tl dediler..yani 1350 lira ama o zaman yuro düşüktü..3 bin küsür para verip topsport alacağıma o paraya cupra alırım..jant 1100 tl oh oh oh oh gramı 129 kuruşa geliyor..

ben antepde cupra ön tampon sormuştum aracıma işçilik ve boya hariç..1050 tl demişlerdi..işçilk ve boya için 300 tl dediler..yani 1350 lira ama o zaman yuro düşüktü..3 bin küsür para verip topsport alacağıma o paraya cupra alırım..jant 1100 tl oh oh oh oh gramı 129 kuruşa geliyor..

abı o verdıklerı fıber tamponun fıyatıdır muhtemelen servısın bos tampona ıstedıgı fıyat 1400 kusur bır para

abı o verdıklerı fıber tamponun fıyatıdır muhtemelen servısın bos tampona ıstedıgı fıyat 1400 kusur bır para

ben direk yetkili servise sordum bilgisayardan tek tek araştırıp verdi fiyatı..servis fiber tampon satamaz herhalde..yasak bildiğim kadarı ile orjinal parça satmak zorunda diye biliyorum ben

sadece sıslerın tanesı 200-220 lıra arası bseydı servıste,ızgaralar ve tampon 1050 lıra cok ıyı fıyat vermısler o zaman.ama benım mantıgım o ıste b eksıklık oldugunu soyluyor abi

alper desene hazınenın ustunde gıdıyormusuz benım aracta 4 tane topsport jantı var 1100*4=4400 tl ulan bırde jantları cukura dusuruyorum yarın sokup muzeye kaldıracampuhahapuhahapuhaha

Aynen öyle kardeşim hazinenin üzerinde gidiyoruz... özellikle cupra ve topsport sahibi arkadaşlar arabalarına iyi davransalar üzmeseler iyi olur... :)

Teşekkürler abi inşallah daha güzeli senin olur bende cupra jantı istiyorum ama sıfır alamayacağım için çıkma bir topsport buldum malesef ilerde oda olur inşallah.

cupra içinde yukarıdaki gibi fiyat aldıysan paylaşırmısın merak ettim açıkçası.

Erkan kardeşim cupra için daha önce fiyat almıştım İzmir den sadece ön tampona total 1450TL gibi bir fiyat vermişlerdi. ama genel toplamda 100-200TL gibi bir fark ya olur ya olmaz çünkü küçük parçaların fiyatları hemen hemen aynı... Saygılar...

sadece sıslerın tanesı 200-220 lıra arası bseydı servıste,ızgaralar ve tampon 1050 lıra cok ıyı fıyat vermısler o zaman.ama benım mantıgım o ıste b eksıklık oldugunu soyluyor abi
katılıyorum Can kardeş... 1050TL muhtemelen boş tampon fiyatıdır. diğer aparalar yoktur içinde muhtemelen yani ızgaralar vs... sis farlarının tane fiyatı da 240TL bu arada... kasten değişik yapmışlar sisleri düz leonlarınki biraz oval cupraların felan da yuvarlakmış bildiğim kadarıyla...

Geri
Üst Alt