Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra mı? 1.8T mi?

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Katılım
13 Eyl 2010
Mesajlar
3,854
Yaş
51
arg-fallbackName="Leonm@nia"/>
Arkadaşlar, bildiğiniz üzre 1.6 leon signom var... tamponları değiştirmeyi düşünüyorum... sizce Cupra tampon takımı mı? 1.8T tampon takımı mı?
 
arg-fallbackName="KAPTAN"/>
her ikiside olabilir
 
arg-fallbackName="leonturco"/>
Arkadaşlar, bildiğiniz üzre 1.6 leon signom var... tamponları değiştirmeyi düşünüyorum... sizce Cupra tampon takımı mı? 1.8T tampon takımı mı?

1.8T ile sanırım FR'ı kastediyorsun. Keza iki araç ta 1.8T'dir. Sana tavsiyem FR tampon kiti... Önündeki bal peteği deseni ayrı bir hava veriyor. Aşağı resimdeki araç benim ilk aracımdı.. Ön, arka tamponlar orijinal FR tamponları, marşpiyeler orijinali ile aynı fiberden yapılmıştı. 1.6 Stella modeli idi.

F3029.jpg

P1020914.JPG

DSCF0106.JPG
 
arg-fallbackName="kurtbil"/>
grı arabada cupra body kıt guzel duruyor bence cupra olmalı,FR body o renkte cok kendını gostermıyor
 
arg-fallbackName="CUPRA"/>
FR body kit, dünyanın en güzel dizaynlarından sahip bi arabaya takıp takılabilecek dünyanın en çirkin tamponu bence.
Cupra body kiti çok daha hoş ve agresif.
 
arg-fallbackName="patrıot"/>
cupra-r cuprar cuprar:D
 
arg-fallbackName="LeonRider"/>
Ben topsportumu cupraR a çevirmeyi düşünmedim fakat jantlarıda cupraR yada 18 bi jantla CupraR bodykit yaptırırsanız daha güzel görünebilir.... Aradaki fiyat farklarını da düşünmek lazım tabi bütçeniz hangisine yetiyosa onu yaptırın bu tamponlar az para değil ve cupraR tamponu 17 jantla kullanacaksanız tavsiye etmem jantlar çok küçük kalır....
 
arg-fallbackName="YCO"/>
Geri
Üst Alt