Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra kalkış video (içerden)..

şimdi video bişeye benzemiş. bende çekip koyayım yakında bari bir kalkış videosu

0-160km/h arası kadranın neredeyse hepsini kapladığı için aralıkları çok açık. Araç bu yüzden çok hızlı gidiyor gibi gözükmekte. Geriye kalan 160km/h - 280km/h ise küçücük bir dilime sıkıştırılmış. Yeni birçok araçta bu yapılıyor. İlk başta araç uçuyor gibi gözüküyor fakat bi hızdan sonra duruyor gibi oluyor :D Arabayı kötülemek amaçlı yazmadım yanlış anlaşılmasın :)

bakmam yada bakmamam ne farkeder 70 80 yazıcak halın yok ya
en fazla 60 :)

60 da cupraya verilebilcek bir para
arabayı adam akıllı kullanmadan satısa koyman bıraz garip geldi bana :)

---------- Post added at 16:29 ---------- Previous post was at 16:28 ----------

62 ymiş :)

ben bi araci cok kullanmam aldigim fiyatin uzerinede veren olursa satarim kardesim sen satmazmiydin
?

Cupralarda devır kesıcı 7000-7200 arası olması lazım,hakanın aracında yazılım oldugu ıcın 8bın e yakın kesıcıye gıryodur.Bu arada hakan ager araban tahmın ettıgım cupraysa TR de en ıyı yuruyen cupralardandı,eskı sahıbı bayagı b ugrasmıstı aracıyla,heralde daha sonra sıkılmıs olsa gerek satmıs.

Cupralarda devır kesıcı 7000-7200 arası olması lazım,hakanın aracında yazılım oldugu ıcın 8bın e yakın kesıcıye gıryodur.Bu arada hakan ager araban tahmın ettıgım cupraysa TR de en ıyı yuruyen cupralardandı,eskı sahıbı bayagı b ugrasmıstı aracıyla,heralde daha sonra sıkılmıs olsa gerek satmıs.

yok kardes benim aracta bi sey yok yazilimdan baska 2009 model bu senin dedigin araci tahmin ediyorum :)

yok kardes benim aracta bi sey yok yazilimdan baska 2009 model bu senin dedigin araci tahmin ediyorum :)

ok o zaman olmaması da daha ıyı olmus,kendı kndıne ugrasıp yapmak her zaman daha saglıklı olur,bu arada esp yı devre dısı bıraksan daha ıyı olurmus:D

ok o zaman olmaması da daha ıyı olmus,kendı kndıne ugrasıp yapmak her zaman daha saglıklı olur,bu arada esp yı devre dısı bıraksan daha ıyı olurmus:D

evet haklisin birdaha ki denememde yapicam dedigini :) ama onun ne artisi var onu cozemedim hala :)

Geri
Üst Alt