Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra ön tampon arıyorum

Evet bu ilan uzun zamandır duruyor. Ve fiyatı da öyle çok ta uygun değil. Hemde vuruğu varmış. Sonra ucuz etin yahnisi hesabı olabilir. 1 ay kadar önce anadolu yakasında bir kişi satılık cupra ön tampon koymuştu sahibindene ve iki gün bile geçmeden satılmıştı. Yani bu da iyi olsaydı değil 5 ay 5 saatte giderdi. Çünkü leonun kullanıcıları bu tür ilanları iyi takip eder. Ve kafasına yatarsa kesinlikle kaçırmaz.

mert katılıyorum sana bende aradım adam ılgısız bırı bencede konusmayı bılmıyo bırde o fuyat sade tanpon fıyatıymıs ızgaraları fılan yokmus gorulen neyse o dıyor adam.

ızgaralar para tutuyor zaten bide boya değmez

baya bekledın sanırım sende tekı zor bulunuyo hem ön hem arka dahada zor bulunur heral de ben olmadı servısten alcam bı kac ay daha beklım de bakalım bulabulcezmi

zor bulunuyor biraz bekle bak nete olmadı servisten alırsın satan tamponlarla sattıgı için anca değişen kazalılar çıkıyor

sındı 900 lıra dıolar eger takma fılan hersey dahılse servıse bı sorcam arada 200 lıra fark olıo ole uyarsa serwıse taktırmayı dusunuyorum cıkma aldındada asa yukarı aynı olıo oda cıkma soncta bı garantısı yok

onu bi sorucam işte bende orjınal olsun okadara uyarsa

Geri
Üst Alt