Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra ön tampon arıyorum

kaskodan yaparım da onun içinde tanıdık olması lazım sanırım

tamponun biraz deforme biraz parçalanması gerekiyo..
Cupra ön için de 160 Lira fark verdiğin anda sorun yok zaten..

yigit benm araba daga hiç gazası fılan yok ılk alındıgndan beri bende sen dedın guzel iş bi sigorttacımla konusayım ben bakım işe yarar umarım

bende ist.'da çıkmacıdan aldım tamponumu...250 tl ye aldım...ızgaralar,çeki-demir kapağı+boya 600 e fln geldi...ama tabi hergün sahibinden.com u gezmen gerekiyo...ilan düştüğü gün içinde satılıyo genelde,şansıma buldum bende...

anladm hemen hemen aynı paraya denk gelıo arada buyuk bı fark yok ozamn oda dedıgın gbı mert tamammen sans işi denk gelmesı gerekıo bıde bu fıber dokmelere nasıl bakıosun mert

hiç girme...esneme payı nerseyse 0...ztn cupra tamponun kalıbı hiçbi fibercide yok diye biliyorum...istersen yaparlar yalnız astarı yüzünden pahalıya gelir...servisten 0 almakla çıkma alıp boyatmak arasında nerden baksan 500 tl fark var...boyanınca ztn tampon 0 oluyo,bulabilirsen çıkma al kesinlikle...

Diğer parçalarından kastı nedır acaba ızgaralar falan ıcındeyse ufak bı pazarlıkla neden olmasın

bnu biliyorum ben...ilan ilk çıktığında aradım ben aramı...sağ alt tarafta hasarı da varmış tamponun...konuşmasını bile bilmeyen bi adamdı,o yüzden fazla ilgilenmedim...4 aylık bi ilan nerdeyse bu...ii bi tampon olsaydı max 1 hafta içinde satılırdı ztn

Geri
Üst Alt