Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CREE LED geri vites için 1156 p21w 60w

ben 2015 leon (park) gunduz farını led yapmak istiyorum.olurmu bunlarla.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben 2015 leon (park) gunduz farını led yapmak istiyorum.olurmu bunlarla.

ampul tipine uygun cree led beyne zararı yoktur,soğutmalıdır arıza ışığıda yaktırmıyor.iyi de aydınlık verir.yalnız olur olmasına ama garanti dışı bıraktırır.size tavsiyem elleşmeyin az zaman kullanın garantisi bitsin :)
profilinize resim koyup aktif olabilirsiniz sizi tanımak isteriz...

iki sene beklicez yani.ama düz sari lambada yakışmıyor leona

İbiza 2015 geri vites ışığı,plaka aydınlatması,sis farları beyaz led var mıdır ve garantisi bozulur mu şimdiden teşekkür ederim. @kirlisakal

İbiza 2015 geri vites ışığı,plaka aydınlatması,sis farları beyaz led var mıdır ve garantisi bozulur mu şimdiden teşekkür ederim. @kirlisakal
şimdi elektrik donanımla sıkıntın olur lede mal ederler vs vs halbukı benım bahsettiğim ledler zararı yok kendı arabamda kullanıyorum toplam 170 w led yakıyorum sıkıntı yok :) onun için garantin bitmesini bekleyelim her zaman alırız

Geri
Üst Alt