Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive ( GO ) Steam (Lisans Hakkında)

[MENTION=40]PATRON[/MENTION] forum olarak pc lerimiz dedelerimizden kalmış bunu anladım [MENTION=4008]kral_mzk[/MENTION] [MENTION=25240]arthur[/MENTION] :D

bende para mara yok server merver bilmem kafam basmaz kaşıntısı olan kendini öldürtmek isteyen bilimum fantezi kuran benim yerime satın alır itinayla adam kaşınır şimdi kaşınan varsa yine gelsin kaşırım 1-2 el sorti döneriz
hadi len al da kafana orda daha rahat vurayım sen gel bakim

arkadaşların dediği gibi bir kasma söz konusu olabilir (şahsi pc'lerden kaynaklanan nedenlerden dolayı) , serverı alan kişiden oyunu desteklemesi için minimum gereksinimleri öğrenelim bu sayfa altından paylaşalım hangi arkadaşımızın pc'si bu gereksinimleri destekliyor veya desteklemiyor görmüş oluruz ama şunuda söylim :) win xp kullanan kimse kalmadığını var sayarsak Counter Strike GO gibi bir oyunda kasması söz konusu değildir CS öyle aham şaham bir gereksinim istiyecek oyun değil , Far CRY 3 oynamıyoruz ki ne sistem istesin bu oyun :D bu arada CS GO haritalarının %80-90 nı normal CS 1,6daki haritalardan cok cok farklı ben bile bayadır oynamıyorum , karşı takımın oyuncularını bulmak için baya bir aramamız gerekecek :D

buda oyunun istediği sistem özellikleri ;

İşletim Sistemi: Windows 7 / Vista / XP
İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (veya daha iyisi) ya da AMD64X2 (veya daha iyisi)
Bellek: 1GB XP / 2GB Vista
Sabit Disk Alanı: En az 7.6 GB boş alan
Ekran Kartı: Ekran kartı en az 128 MB bellekli ve Pixel Shader 2.0b ile DirectX 9 uyumlu olmalıdır (ATI Radeon X800 veya daha iyisi / NVIDIA GeForce 7600 veya daha iyisi / Intel HD Graphics 2000 veya daha iyisi).
Ses: DirectX 9.0c uyumlu

Arkadaşlar ben oyunu oynamıyorum fakat elimden gelen desteği yapmaya hazırım.

arkadaşların dediği gibi bir kasma söz konusu olabilir (şahsi pc'lerden kaynaklanan nedenlerden dolayı) , serverı alan kişiden oyunu desteklemesi için minimum gereksinimleri öğrenelim bu sayfa altından paylaşalım hangi arkadaşımızın pc'si bu gereksinimleri destekliyor veya desteklemiyor görmüş oluruz ama şunuda söylim :) win xp kullanan kimse kalmadığını var sayarsak Counter Strike GO gibi bir oyunda kasması söz konusu değildir CS öyle aham şaham bir gereksinim istiyecek oyun değil , Far CRY 3 oynamıyoruz ki ne sistem istesin bu oyun :D bu arada CS GO haritalarının %80-90 nı normal CS 1,6daki haritalardan cok cok farklı ben bile bayadır oynamıyorum , karşı takımın oyuncularını bulmak için baya bir aramamız gerekecek :D

buda oyunun istediği sistem özellikleri ;

İşletim Sistemi: Windows 7 / Vista / XP
İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (veya daha iyisi) ya da AMD64X2 (veya daha iyisi)
Bellek: 1GB XP / 2GB Vista
Sabit Disk Alanı: En az 7.6 GB boş alan
Ekran Kartı: Ekran kartı en az 128 MB bellekli ve Pixel Shader 2.0b ile DirectX 9 uyumlu olmalıdır (ATI Radeon X800 veya daha iyisi / NVIDIA GeForce 7600 veya daha iyisi / Intel HD Graphics 2000 veya daha iyisi).
Ses: DirectX 9.0c uyumlu

Fevzi, sen nereden baktın bu özelliklere bilmiyorum ama resmi sitesindeki yazan sistem gereksinimlerini aynen kopyalıyorum.

PC Sistem Gereksinimleri

• Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
    • Memory: 1GB XP / 2GB Vista
    • Hard Disk Space: At least 7.6GB of Space
    • Video Card: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

Mac Sistem Gereksinimleri

• Processor: Intel Core Duo Processor (2GHz or better)
    • Memory: 2GB RAM
    • Video Card: ATI Radeon HD 2400 or better / NVidia 8600M or better

Zaten burda yazan donanımların altındaki herhangi bir bilgisayarda da açılır oyun ama mesele açması değil. En az 40 fps ve üzerinde oyunu oynamak lazım ki sıkıntı çıkarmasın. Kaldı ki normal bir oyuncu için bile en az değer 50 fps dir. Bir de üstüne latency vs geldi mi artık klavye mi kırarsınız yoksa mouse'u duvara mı atarsınız bilemem. tecrübe ile sabit :)

Fevzi, sen nereden baktın bu özelliklere bilmiyorum ama resmi sitesindeki yazan sistem gereksinimlerini aynen kopyalıyorum.

PC Sistem Gereksinimleri

• Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
    • Memory: 1GB XP / 2GB Vista
    • Video Card: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

Mac Sistem Gereksinimleri

• Processor: Intel Core Duo Processor (2GHz or better)
    • Memory: 2GB RAM
    • Video Card: ATI Radeon HD 2400 or better / NVidia 8600M or better

Zaten burda yazan donanımların altındaki herhangi bir bilgisayarda da açılır oyun ama mesele açması değil. En az 40 fps ve üzerinde oyunu oynamak lazım ki sıkıntı çıkarmasın. Kaldı ki normal bir oyuncu için bile en az değer 50 fps dir. Bir de üstüne latency vs geldi mi artık klavye mi kırarsınız yoksa mouse'u duvara mı atarsınız bilemem. tecrübe ile sabit :)

bende pc sistem gereksinimlerini paylaştım , seninde belirrtiğinle aynı abi , normal turnuva zamanı ne olur bilmiyorum ama düşüncem normal olarak herkezin bu gereksinimleri karşılayacağı doğrultusunda deneme yapmadan kesin olarak fikir sahibi olamayız buda bir gerçek tabiki

bende pc sistem gereksinimlerini paylaştım , seninde belirrtiğinle aynı abi , normal turnuva zamanı ne olur bilmiyorum ama düşüncem normal olarak herkezin bu gereksinimleri karşılayacağı doğrultusunda deneme yapmadan kesin olarak fikir sahibi olamayız buda bir gerçek tabiki

Aynı olur mu hiç. Arada çok fark var kardeşim. İşlemci birinde eski nesil P4 ve dual coreden bahsedilmiş diğerinde ise core 2 ve phenom x3 8750 (gerçi bunlar bile eskidi artık)
Birinde 128mb pixel shader 2 serisi ati x800 lerden bahsedilmiş diğerinde pixel shader 3 serisi kartlardan (kaldı ki bu kartlar bile artık eskidi)

Dediğin diğer noktada sana katılıyorum kardeşim. Muhakkak oyunun bir kaç pc de denenip nasıl bir performansa ihtiyaç duyduğunu görmek lazım.

Geri
Üst Alt