Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

corsa arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu segmentte Clio'dan şaşma derim Akın Abi. Zaten kısa süre bineceğini söyledin. Hem piyasası çok canlı olan bir araç. Hem ustası bol, hem parçası ucuz, hemde gayet dayanıklı araçlar.
1.5 dCi motoruyla da tadından yenmez :D

ne sorunu var sadece gazlı amortısor kullanıyor opel ondan dolayı bıraz sert olurlar motor yonunden bakarsan fiat multıjetle aynı motoru kullanıyor multıjet omrunu pıyasada ıspatlamıştır bence daha farklı bır durum varsa paylaşırsan sevınırım ogrenmıs oluruz bırde opelle ılgılı en cok sıkayet servıslerıyle ılgılı pekı seat servıslerınden kım ne kadar memnun bırde boyle bakın

Ben paylaşıyım isterseniz ekstrem bi durum değil bunlar bi defa ön ve arka teker bilyaları zayıf ve sert amortisörlerle 50000km de olan teker bilyaları bozuluyor...hemde orjinal jjantlarla ön takım zayıf rotlar ve ekipmanları normal kullanım yapan birinde dahi bozuluyor... direksiyon döşemesi sooyuluyor sunroof deyip geçmeyin bi anda sırf güzeşte bıraktınız diye camı tuzla buz olabiliyor eski bi corsa kullanıcısı olarak söylüyorum bi defa bu ülkede her yetkili servisin sıkıntısı çok ucuz usta arayışı ve deneyimsiz yeni personel arabanıza her yetkili serviste tuz biber oluyor... bunu seat yada opel demek gerekmez... malesef bu ülkede yetkili servisler bu halde işliyor... bu ülkede yaşarken ancak BMW gibi bir aracınızı 99model dahi olssa periyodik bakımında 1000.00TL masraf yaparsanız ve bu gözünüze gelmezse mutlu olabiliyosunuz... Opel in belki takdir edersiniz ki yeni kasaları eski kasalarına göre çok zayıf ve kalitesiz ben eski kasasından beri birçok kasasını kullandım... fakat eski kasa vectralar omegalar astralar ve corsaların hepsi elimden geçti ama ben bu son kasalar kadar sorunlusuna rastlamadım ki şuan birçok firmada malesef bu sorun mevcut....

fakat eski kasa vectralar omegalar astralar ve corsaların hepsi elimden geçti ama ben bu son kasalar kadar sorunlusuna rastlamadım ki şuan birçok firmada malesef bu sorun mevcut....
Kesinlikle katılıyorum.
Eski Opel'lerin yanında yenileri sorunlu. Özellikle Vectra'lar ve dizelleri.

Bir olayında üzerini kapadı opel. Bir diğer olayda ise annem kaza yaptı sahilde hızlı giderken direksiyon kitlendi diye :D
Şuanki opelde öyle bir sıkıntı yok gayet güzel ama yol tutuşu çook kötü hızlı giderken değil ama yavaş giderken ani kırmalarda arkasını koparıyor ve toparlama imkanı çok zor.( bunuda ben yaşadım :) )

o zaman arkadaşlar diğer seçenekleri alalım 18-19 bin liraya.
1-clio 1.5 dci
2-polo 1.4 tdi
3-...

bi okadar daha ver benim arabamı al :p

clio da alma bence ama polo mümkündür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt