Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba yakıt pompası

Bursasporlu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracım 2008 cordoba yakıt pompasından mazot kaçırıyor bunun tamiri değişimi ne kadara patlar bana bilen birisi var mı ?

İyi akşamlar. Hortum vs ise çok birşey tutmaz ama şamandıra delikse sadece parça 500 civarında tutar. Çıkma parçada bakabilirsin. İkitelli Atatürk sanayi sitesinde, Bostancı sanayi sitesinde ve Kartal'da ihvanlar otodan sordurabilirsin. Ama önce emin olmak lazım tam olarak kaçak neredeyse

İstanbulda değilim malesef Perşembe bırakıcam ustaya söküp bakacak inşallah şamandıra da değildir sorun

Arkadaşlar aracım 2008 cordoba yakıt pompasından mazot kaçırıyor bunun tamiri değişimi ne kadara patlar bana bilen birisi var mı ?

Muhtemel pompayı sökünce belli olur belki hortumda oluşan çatlak tan yapıyordur pompa ise çıkma sağlam bulmanız şans Konya’da Vosmer var orayı arayıp sorun ellerinde fazla parça seçeneğindeki bulunuyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

yakıt pompasından kaçırıyor ise pompa dibinde oynama olmuştur tamir olabilir veya çıkmasını takarlar

Muhtemel pompayı sökünce belli olur belki hortumda oluşan çatlak tan yapıyordur pompa ise çıkma sağlam bulmanız şans Konya’da Vosmer var orayı arayıp sorun ellerinde fazla parça seçeneğindeki bulunuyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Perşembe günki duruma göre bakıcaz o zaman orijinal değişimi pahalıya patlicak anlaşılan

inş. tanten pompası dediğimiz pompadan kaçırıyorsa kaçırdığı yere dikkat edin değişip değişmeyeceğini yorumlayabiliriz

Geri
Üst Alt