Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba TDI 2005 S-rider 22.000 TL Öğretmen'den

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı satışlar abi km yüksek olmasa düşünülebilir bir alet ama bu - bişi olamaz :)

Halil abinin arabası bu yanlış görmüyosam?

halilin arabada cupra tampon yok ismail;) SA 972 onun plakası bu arada

---------- Post added at 17:56 ---------- Previous post was at 17:54 ----------

Hayırlı satışlar abi km yüksek olmasa düşünülebilir bir alet ama bu - bişi olamaz :)

km yüsek sayılmaz atillacım 104900 2005 model arabaya çok değil tabiki 30bin kmde olmayacak 2005 model araba alıyorsun sonuçta yılda 20bin km eder bu da dizel arabaya cok cok cok az bi rakam

halilin arabada cupra tampon yok ismail;) SA 972 onun plakası bu arada

---------- Post added at 17:56 ---------- Previous post was at 17:54 ----------

km yüsek sayılmaz atillacım 104900 2005 model arabaya çok değil tabiki 30bin kmde olmayacak 2005 model araba alıyorsun sonuçta yılda 20bin km eder bu da dizel arabaya cok cok cok az bi rakam

Tm abi yanılmışım o zaman :)

hayırlı satışlar,

ben ilan mesajlarında anlamıyorum ya yok doktordan yok öğretmenden yok bayandan... Ne alakaysa... Bundan sonra bende ilanlarıma kömürcüden yazıcam..

hayırlı satışlar

---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:49 ----------

hayırlı satışlar,

ben ilan mesajlarında anlamıyorum ya yok doktordan yok öğretmenden yok bayandan... Ne alakaysa... Bundan sonra bende ilanlarıma kömürcüden yazıcam..
aynen abi bizde satarken esnaftan yazcaz artık :D

hayırlı satışlar,

ne bilim öğretmenden olunca temiz mi oluyormuş ne:) şahsen öğrenciden almazdım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt