Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba Stylance 2008 1.4TDI 80HP Arka Çeki Demiri Tampon Kapağı

Kurtuba

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar
Cordoba Stylance 2008 1.4TDI 80HP Arka Çeki Demiri Tampon Kapağı Arıyorum, orijinal, çıkma ya da yan sanayi falan olabilir nereden bulabilirim? Fikri olan var mı?

sizi önce üyelerimiz kısmında tanıyalım...

serviste 30 tl fiyatı ama o ufacık parcaya cok para derseniz pert bir cordoba düşerse servise ustalardan tanıdık varsa halleder;)

30 mu? bana wv demoto da 40 dediler. yuh dedim ben de. bakalım bekliyoruz şuan hala

kendinizi tanıtınca tekrar yoruma açılacak...saygılar.

bugün servise bakarım sizin için varsa kargo ile yollarım

walla o kadar makbule geçer ki anlatamam :) şimdiden çok teşekkürler

benim aracında aynı parça yok önceden vardı geçenlerde bi farkettim uzaktan çeki demiri görünüyor..düştü heralde..:(

valla çeki demirini bulundurun arkadaşlar arabanızda ne olur ne olmaz.. yeni aracım sorunsuz aracım vs demeyin.. başıma geldi :)

yerine yenisini taktırmayı düşünüyo musun __SEAT__ ? yenisi 40 tl çıkma arıyorum ben ama hala bi haber yok bulursan bana da haber verir misin Cordoba Stylance 2008 1.4TDI 80HP Arka Çeki Demiri Tampon Kapağı?

Geri
Üst Alt