Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba Hakkında sorum var

musage

Kayıtlı Üye
arkadaşlar araçlar hakkında pek bilgim yoktur size bir sorum olacaktı! yeni aldığım 2004 cordoba 1.4 tdi signo aracım kasislerde çukurlarda felan biraz fazla sallanıyor gibi acaba normalmidir cordoba için bu olay, normal değilse ne önerirsiniz? :( ayrıca motor sesini içeri fazla alıyor gibi 3 silindir araç oldugundan denildi bana ama acaba bir yalıtım mevcut mudur? şimdiden teşekkür ederim. iyi günler dilerim...

Süspansiyonlar serttir bu yüzden sallanma normal ama ön takım biraz hassaslığıyla bilinir bir kontrol ettirin amortisörleri, z-rotları, tabla burçlarını.

Motor sesi düşük hızlarda daha fazla, hızlandıktan sonra çok çok azalıyor. Zaten ses dizel motorların hepsinde (commor rail olmayan) mevcut. 1.4 tdci fiesta'ya binin aracınızın içindeki motor sesini sevecekiniz:D Ekstra yalıtım yaptıranlar var 3db kadar düşüyormuş (yarıyarıya) ama maliyetli. Araştırın bütçeniz el veriyorsa neden yaptırmayasınız...

teşekkür ederim dostum beni aydınlattığın için teşekkür ederim. onları alırken aracı baktırmıştım tekrar baktırdım herhangi bir problem yokmuş. alışcaz artık. ama arabamdan genel hatlarıyla oldukça memnunum. ayrıca bundan önceki aracım 2004 ford fusion 1.4 hdi idi içeri ses bi araba ne kadar alabilir bu üst sınırı fusion umda görmüştüm :D

donanım haberdeki musage senmisin? yeni üye? :)

Fod Fusion sesin nirvanası sanırım:) o nedir ya öyle arabada motor kucakta ve amortisör yerine takoz falan var heralde... Bir de şu titanium paketli fiestadaki 16' jantla hiç yolculuk yaptınız mı? Cevabınız hayırsa uçakla otobüsle trenle başka arabayla falan gidin ya da böbrek taşınız varsa bire bir:D

fusion beni ford markasından soguttu diyebilirim :)

teşekkür ederim dostum beni aydınlattığın için teşekkür ederim. onları alırken aracı baktırmıştım tekrar baktırdım herhangi bir problem yokmuş. alışcaz artık. ama arabamdan genel hatlarıyla oldukça memnunum. ayrıca bundan önceki aracım 2004 ford fusion 1.4 hdi idi içeri ses bi araba ne kadar alabilir bu üst sınırı fusion umda görmüştüm :D
ford tdci kullanmıyormu hdi değil diye hatırlıyorum

yazım yanlışı yapmışım özür dilerim doğru tcdi olcaktı. :D

yazım yanlışı yapmışım özür dilerim doğru tcdi olcaktı. :D

yine olmadı tdci:)

bizim bu cordobalardan çektiğimiz nedir diyenlerden birini daha görünce aklıma ilk cordoba kullandıgım gün geldi araba gerçekten sesli çalışıyor fakat yakıt ekonomisi o motorun sesini bastırıyor

amortisörlerin sertliğine gelince benzeri araçlara oranla gerçekten sert ama onuda şöyle diyerek kendimi kandırıyorum viraja girdiğimde yola tutunması diğer araclardan iyi oldugu için varsın sert olsun ama yola yapışsın diyorum:)

Geri
Üst Alt