Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 2006 sislere zenon uzun geldiiii acil yardımmm.

abi yarın bi deneme yapıcaz bakalım matkapla olmadı çıkarmaya çalışıcaz nasıl yapğıcaksak inşallah sislere bi zarar vermeyiz...

Aman kardeşim çok dikkat..!! Olası bi zarar durumunda yeni sis 200 küsür lira haberin olsun..:)

vallahi abi kısmetimize kalmış gerçi burdaki takıcak olan abi aksaraydan geldi ordada dükkanı var buraya yeni açtı o bilio sanırım az bişi bişeyler...

yaptım abilerim sisleri en sonunda ama camını çıkardık makineyle ısıtıp öyle taktık daha basit oldu.sonra tekrar sıcak siyah silikonla yapıştırdık.şuan çok güzel.oldu...sanırım buhar yapmaz tahmişnimce yapmaz ve eskisinden daha sağlam oldu gibime geldi silikon...

eğer sisler aynı tipse sefer tası modunda bişi sisler..
arkasından tamamen içini boşaltabiliyosun geri kalanı da şapkaları kesmek zaten..

sislerim arıza yaptı nedir bu benm çektiğim anlamadım.sislerim yanmadı bi ara sonra biraz zaman geçti stop ettim çalıştırdım yandı.sabah kalktım yine açmaya çalıştım yine yanmadı şimdi araba elektirikçide tamponu indiricek alttaki tesisata bakıcakmış.nasıl olucak anlamadım bir türlü bulamadılar sorunu zenonları takmadan önce hiç böle bi sorun olmamıştı nedense zenonları taktık 2 gün sonra oldu.neden yapar bunu...anlamıyorum...

konu yarım kalmış arkadaşlar cordobaya sise xenon takabilen oldu mu bunun ampulü h3 mü h1 mi birde ön merceği sökmeden takılabiliyor mu???

sislere xenon taktımanın amacı ne ?? gündüz açıp dikkat çekmekmi ??
kusura bakma ama hiç onaylamadığım bir durum bırak sisi normal farı xenon yapıyorlar
genelde sanayiide merdiven altında yapılıyor bu işler gecede insanların gözünü almaktan
rahatsız etmekten başka bır işe yaramıyor...

Geri
Üst Alt