Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 2006 kapı kilit sorunu...

sende de ne şans var be Orkun.. :D :D

aynen orkun benım eskı arabamdan daha beter cıktı senınkı =)=)

aynen abi yaa hiç sormayın kafayı yicem ama bu arabanın hatası değil ya ustanın seatın kodlarını bilmemesinden kaynaklanıyo üzülmğyorumda herşeyin hayırlısı abicim ne olursa olsun sorun değil cana gelmesin gerisi önemli değil mal yerine gelir ama can asla gelmez...allah herkezi kazadan beladan korusun.

aynen abi yaa hiç sormayın kafayı yicem ama bu arabanın hatası değil ya ustanın seatın kodlarını bilmemesinden kaynaklanıyo üzülmğyorumda herşeyin hayırlısı abicim ne olursa olsun sorun değil cana gelmesin gerisi önemli değil mal yerine gelir ama can asla gelmez...allah herkezi kazadan beladan korusun.

Amin

benim cordobada kendi kendine kapatıyor kitliyor bir kere degıstırdım ön kapılar sanki açılmamış gibi 30 sn. sonra kitliyor anahtarlar içinde olsa araba anahtarlar içerde kalıyor bir kere çıkma taktırdım şimdi iki kapı birden bozuldu bende yaptırmıyorum

Kapıların kilidini açtıktan sonra anahtarı kontağa sokmuyorsan araç kendini kilitliyor, çünkü yanlışlıkla basıldı olarak algılıyor. Bu sayede motor çalışmıyor herhangi bir kapı açık olsa bile diğerleri açılmıyor. Anahtarın içerde kalma şansı yok çünkü kilitleri açtıktan sonra 30sn içinde kontağa takmama durumunda hangi kapı açıksa onu kilitlemiyor:eek:key:

bu kilitleri devamlı wd40la yağlamak lazım yoksa ömrü kısalıyor... bide arabana titizsen çok yıkatıyosan içine su kaçıyo....

hallettiniz mi bu sorunu aynı sorun bendede var yardımcı olabilirmisin

:eek: arkadaşlar bendede 2007 cordoba 1.4 stylance modeli var benimkindede bağaj kapısını merkezi kilit kilitlemiyor
serbay beyin dediklerini uyguladım ancak olmadı ancak ben anahtardanda kapatma ve açma düğmelerine belli aralıklarlada bastım o sırada zaten kapatmadı ve bir dahada kilitlemiyor
acil yardım lütfen arkadaşlar

Geri
Üst Alt