Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 2002-2008 türkçe kullanım kılavuzu

Eline sağlık abi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seat 2008 stylance paketi var bende
internette bluetooth uyumlu diyor ama bulamadım yardım edebilirmisiniz

İndirdim görüntü kalitesi iyi değil okunmuyor yeniden yükleyebilir misiniz elinde olan varsa
Şimdiden teşekkürler

arkadaşlar merhaba,
7 ay önce 2004 model cordoba 1.4 signo-otomatik aldım,aranızda yeni katılıyorum,vede acemiyim lütfen dalga geçme yorumları yapmayın...
arabamı tanımaya çalışıyorum;bazı sorularım olacak;motor sıcaklığını içeri vermek istiyorum olmuyor,panelin altındaki sol taraf motor sıcaklığı sağ taraf klima düğmesi olduğunu söyledi-klimayı açamıyorum,direk soğuk veriyor?soğuk-sıcak ayarı varmı?
aracı 227.000 de aldım,biçok arkadaş sıkıntı olduğunu,çokmasraf çıkaracağını söylüyor,ancak arabada sıkıntı yok,hasar kaydı çıkmadı,sadece motor ustası yaş itibariyle metalyorgunluğu olduğunu söyledi,son sahibi biraz hor kullanmış o sıkıntılı,lpg tankı 2008 yılı gözüküyordu aldıktan sonra baktırdım hemen değiştirdim,bujileri değiştirdim,şanzuman sıkıntısız triger setinin kaçbinde değiştiğini galeriye sorduğumda bilmediklerini söylediler,ancak usta,değişmesine gerek yok dedi,sizce değiştirmeliyim?

ana sorum:kesinlikle değiştirmem gereken parçalar varmı?arabada şuan sıkıntı yok-
vede yaşı ve km.itibariyle çok masraf çıkarırmı,1-2 sene bin sat mı dersiniz? ilerleyen zamanlarda büyük masrafları olurmu?birçok arkadaşım olumsuz yorum yaptıklarından sevdiğim ve isteyerek aldığım halde soru işareti oluşturdular??yorumlarınız nedir??

arkadaşlar merhaba,
7 ay önce 2004 model cordoba 1.4 signo-otomatik aldım,aranızda yeni katılıyorum,vede acemiyim lütfen dalga geçme yorumları yapmayın...
arabamı tanımaya çalışıyorum;bazı sorularım olacak;motor sıcaklığını içeri vermek istiyorum olmuyor,panelin altındaki sol taraf motor sıcaklığı sağ taraf klima düğmesi olduğunu söyledi-klimayı açamıyorum,direk soğuk veriyor?soğuk-sıcak ayarı varmı?
aracı 227.000 de aldım,biçok arkadaş sıkıntı olduğunu,çokmasraf çıkaracağını söylüyor,ancak arabada sıkıntı yok,hasar kaydı çıkmadı,sadece motor ustası yaş itibariyle metalyorgunluğu olduğunu söyledi,son sahibi biraz hor kullanmış o sıkıntılı,lpg tankı 2008 yılı gözüküyordu aldıktan sonra baktırdım hemen değiştirdim,bujileri değiştirdim,şanzuman sıkıntısız triger setinin kaçbinde değiştiğini galeriye sorduğumda bilmediklerini söylediler,ancak usta,değişmesine gerek yok dedi,sizce değiştirmeliyim?

ana sorum:kesinlikle değiştirmem gereken parçalar varmı?arabada şuan sıkıntı yok-
vede yaşı ve km.itibariyle çok masraf çıkarırmı,1-2 sene bin sat mı dersiniz? ilerleyen zamanlarda büyük masrafları olurmu?birçok arkadaşım olumsuz yorum yaptıklarından sevdiğim ve isteyerek aldığım halde soru işareti oluşturdular??yorumlarınız nedir??
İyi akşamlar,
Sağ tarafta bulunan potu sıcaklığı hi seviyesine gelene kadar çevirin. Ardından fan hızını soldaki potla ayarlayın. Sağ potun altındaki econ tuşuna basın. Bu şekilde motorun ısısı içeriye gelecektir. Tabi isinin nereden verileceği komutunu alttaki üç tustan istediğinizde tuşlayin.
Burada kimse böyle şeyler için dalga geçmez. Sonuçta herkesin bilmediği şeyler çıkıyor ve etrafa danisiyor.
Bende de dizel Cordoba var. Benzinlisini bilmiyorum ama Cordoba iyidir

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

D merhabalar direksiyon arıza ışığı yandı direksiyon çok sertleşti araç birden istop etti sonra çalışmadı bir süre hem yağ basınç arızası verdi hemde direksiyo arıza ışığı yaktı hidrolik yağa baktım tam sigortadan diye düşünüyorum ama hangisi olduğunu bilmiyorum yardim edecek birir varmı acaba

Geri
Üst Alt