Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba 1.4 tdı stylance HK YARDIM

erdi42

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bende seat cordoba 2007 1.4 tdı stylance modeli var bu son çıkan hali aracı henüz yeni aldım ve aracımın kitapçığı ingilizce birşey anlamadım birde bildiğim kadarı ile bu full hali ancak aracımın sis farını bir türlü yakamadım sonra torpidoda aiberg anahtarı yok yolcu koltuğunda çekmece yok yol bilgisayarında bulunan düğmelerle geçerken bazı rakamlar çıkıyor anlamını bilmiyorum birde yine yol bilgisayarında hava sıcaklığı bölümüne geldiğimde hava 4 dereceye düşünce tekerlek gibi bir işaret çıkıyor anlamı nedir bu araçlarda esp varmı bilmediğimiz başka ne özelliği var acaba yardımlarınızı bekliyorum tşk.ederim.

arkadaşlar bende seat cordoba 2007 1.4 tdı stylance modeli var bu son çıkan hali aracı henüz yeni aldım ve aracımın kitapçığı ingilizce birşey anlamadım birde bildiğim kadarı ile bu full hali ancak aracımın sis farını bir türlü yakamadım sonra torpidoda aiberg anahtarı yok yolcu koltuğunda çekmece yok yol bilgisayarında bulunan düğmelerle geçerken bazı rakamlar çıkıyor anlamını bilmiyorum birde yine yol bilgisayarında hava sıcaklığı bölümüne geldiğimde hava 4 dereceye düşünce tekerlek gibi bir işaret çıkıyor anlamı nedir bu araçlarda esp varmı bilmediğimiz başka ne özelliği var acaba yardımlarınızı bekliyorum tşk.ederim.

sıs farını acmak ıcın farı actıgnız dugmeyı kendınıze dgru cekın ılk kademesınde ön sısler ıkıncı kademesınde arka sis yanar.yol bılgısayarındakı gostergeler yakıtın anlık,ortalama nekadar yol gıdıcegınız ortalama hızınızı ıceren özellıklere sahıptır.

teşekkür ederim ilginize ve bilginize
bu ol bilgisayarında dışarının sıcaklık değeri 4 dereceye düşünce ekran 4c birde tekerlek gibi bir işaret beliriyor sıcaklık 4c derecenin üstüne çıkınca o kayboluyor onun anlamı nedir acaba esp olabilirmi kaygan zemin anlamında

teşekkür ederim ilginize ve bilginize
bu ol bilgisayarında dışarının sıcaklık değeri 4 dereceye düşünce ekran 4c birde tekerlek gibi bir işaret beliriyor sıcaklık 4c derecenin üstüne çıkınca o kayboluyor onun anlamı nedir acaba esp olabilirmi kaygan zemin anlamında

onun anlamini bende mrk ediorm hatta bi ses ckıyor dıt dıe :)

5 derece altında kaygan zemin olabilir ve aynı zamanda donma seviyesine yakın olmasından ötürü o işaret çıkar.
yol bilgisayarı ortlama yakıt-anlık yakıt-gidilebilecek mesafe-saat gibi bilgileri barındırır.
Çekmecenin olmaması ilginç var diye biliyorum.

xx

5 derece altında kaygan zemin olabilir ve aynı zamanda donma seviyesine yakın olmasından ötürü o işaret çıkar.
yol bilgisayarı ortlama yakıt-anlık yakıt-gidilebilecek mesafe-saat gibi bilgileri barındırır.
Çekmecenin olmaması ilginç var diye biliyorum.

xx

+ olarak klima evaparatörünün soğuktan çatlama riski bulunduğunu ve bu 4 derece altında klimanın çalışmayacağının habercisidir :)

arkadaşlar teşekkür ederim
devir güç saati ve hız göstergesinde eps ve bir kaç işaret daha var ama onlar benim arabamda kontağı açıncada herhangi bir durumdada yanmıyor acaba sebebi nedir ne yapmam gerekir
birde 2007 ve üstü model seat cordoba araç sahipleri kullanım kitapçığı mevcutmu foruma örneğini ekleyecek arkadaşlar lazım çünki benim gibi birçok arkadaşda kitapçık yok bende var ama ingilizce birşey anlamıyorum
şimdiden ilginize teşekkür ederim
tüm üye arkadaşlarımıza saygılar :eek:

dijital sıcaklık göstergeleri bir kaç derece yanılabileceği için 3-4 derece gösteriyorken hava aslında 0 da olabilir, yolda buzlanma, gizli buzlanma vs olabilir diye uyarıyor . O tekerleğe benzer dediğiniz işarette buzlanma işareti. eps-direksiyonla alakalı bir sistem, kontağı açınca bende yanıyor mu hatırlamıyorum ama zaten arabayı çalıştırdıktan sonra hiç bir şey yanmaması lazım. bakarım. Kitapçık servisten almıştım bende o da ingilizce, türkçesi zaman alır gelmesi dediler, dedim napalım verin öyle gerek yok..

cekmece 2007den sonra yok esp de yok.... direksiyonunda kumanda varsa eğer bunlar yok

Geri
Üst Alt