Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Corboba alt takım

cevat.m

Kayıtlı Üye
İyi yıllar seatclubworld ailesi
2005 Cordoba 1.4 TDI AMF motor aracımın atl takımını yenilemeyi düşünüyor salıncak burçları,rotil ,Z ,rot ,arka amortisör ve sol tekerlek rulmanı gibi alaporcadan almayı düşünüyorum ama çok marka var ve kafam karıştı ,hangi markaları önerirsiniz BSG ,DELPHİ VB COK var kalitesiz birşeyde almak istemiyorum.salıncak burçları için önerileriniz neler herkese teşekkür ederim

İyi yıllar seatclubworld ailesi
2005 Cordoba 1.4 TDI AMF motor aracımın atl takımını yenilemeyi düşünüyor salıncak burçları,rotil ,Z ,rot ,arka amortisör ve sol tekerlek rulmanı gibi alaporcadan almayı düşünüyorum ama çok marka var ve kafam karıştı ,hangi markaları önerirsiniz BSG ,DELPHİ VB COK var kalitesiz birşeyde almak istemiyorum.salıncak burçları için önerileriniz neler herkese teşekkür ederim
Salıncak burçları febi yada lemforder olabilir ikiside kaliteli ürünler... Rulmanları fag daya SKF marka
Amortisör ise monreo öneriyorum
Yazdığım ürünlerin hepsi orjinale yakın ve kaliteli malzemelerdir

Geri
Üst Alt