Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

coilover hakkında bilgi

samet 5cm den sonrası için bahsı gecen işlem amortısor yada yaya yapılan bir işlem değil
eger kı bır işlem yapacaksanız bılınclı ve saglıklı olacak sekılde yapın koru korune arac dusurmeyın

ben koni coilover kullanıyorum sertlik ve yükseklik ayarında konforda bence en iyisi sonradan yapılan işlemlerle maslakta yapılan coiloverları pek tavsiye etmem yaptıran birçok insan satma uğraşı veriyodu.... bu ara araç değişikliği yapabilme durumum var öyle bişey olursa satılığa koyucam coiloverları....

ben koni coilover kullanıyorum sertlik ve yükseklik ayarında konforda bence en iyisi sonradan yapılan işlemlerle maslakta yapılan coiloverları pek tavsiye etmem yaptıran birçok insan satma uğraşı veriyodu.... bu ara araç değişikliği yapabilme durumum var öyle bişey olursa satılığa koyucam coiloverları....

ben KW nin coiloverini alıcam.yurtdışından tanık buldum ama özelliklerini istiyo benden nasıl tarif etmeliyim.yani seat yerine başka bişey getirirse sıkıntı yaşarız..

ben KW nin coiloverini alıcam.yurtdışından tanık buldum ama özelliklerini istiyo benden nasıl tarif etmeliyim.yani seat yerine başka bişey getirirse sıkıntı yaşarız..

hasan aracın yılını modelını markasını sase gerekırse motor kodunu verdın mı senın aracın urunu gelır canını sıkma

değerli dostlarım resim eklerken resim BOYUTLARINA DİKKAT bulduğumu siliyorum bilginize...siteyi yok yere kasıyoruz

AP marka coilover, APEX marka coilover hakkında bilgi verebilirmisiniz..kalite bakımından..

slm arkadaşım coiloverini taktırdın mı bilmiyorum..eğer taktırmadıysan geçn caddebostanda iş için bulunuyordum..tesadüfen tanıştığım birinde 2009 modele uygun bilstein coilover vardı..benim aracım 2004 olmasına arkadaşın telefon numarasını aldım..
dediğine göre aracına takmış çok sert olduğu için çıkarmış ikinci el belki fiyatı uygundur..bilstein'ı anlatmama gerek yok zaten..istersen yada isteyen olursa tel verebilirim

Geri
Üst Alt