Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

coilover hakkında bilgi

nam dıyorsun ama namın ıkıtellı sanayıde yerı oldugunu bılmıyorsun ben yazımda guvenden bahsettım mı?ısım olarak guven mı dedık yoksa nam olarak mı konustuk gry86 nıcklı gurayda yaptırdı bır konus ıstersen daha sonra konı stage-2 coılover aldı arada kı farkıda kendısıde gordu

---------- Post added at 18:19 ---------- Previous post was at 18:17 ----------

hayırdır neden sinir yaptın ? Bilirim bilmem seni ne bağlıyo ? Sen daha coil'in zararlı olduğunu düşünenlerdensin benim çevremde var 50 tane fuara girmiş araçlar alayı coilli hiç biri zarar falan vermedi yol tutuşlarıda 10 numara senin arkadaşına sormama gerek yok çevremde var bissürü yapmış insan ;) Sen git sıfır sete 2 bin lira ver mutlu ol ;):rolleyes:

hıc sınırlendıgım yok yapan arkadasa lafımda yok coılın zararlı oldugunu dusundugumde yok sadece nam zararlı dıyorum yurtdısından eıbach prostreet-s coıl getırtım yıne getırdırım ama namla ugrasmam kımseye gıt yaptır demem yapanada bır sey demem yapılan işlem
orjınal amortısoru sertleştır(neye gore sertleştırıyorsa)
Orjınal amortısore uzerınde dıslerı olan bır boru kaynat uzerıne bır somun koy
sanayı ıcı yaylardan gecır alsana coılover
ben almayayım alanda manı olmayayım
sen yaptırmak ıstersen yaptırabılırsın lafımız yok gule gule kullan

hıc sınırlendıgım yok yapan arkadasa lafımda yok coılın zararlı oldugunu dusundugumde yok sadece nam zararlı dıyorum yurtdısından eıbach prostreet-s coıl getırtım yıne getırdırım ama namla ugrasmam kımseye gıt yaptır demem yapanada bır sey demem yapılan işlem
orjınal amortısoru sertleştır(neye gore sertleştırıyorsa)
Orjınal amortısore uzerınde dıslerı olan bır boru kaynat uzerıne bır somun koy
sanayı ıcı yaylardan gecır alsana coılover
ben almayayım alanda manı olmayayım
sen yaptırmak ıstersen yaptırabılırsın lafımız yok gule gule kullan

İçindeki yağ ve hava oranına göre sertleşiyor amortisör tercih meselesine bırakıyorum benim tercihim kesinlikle illa nam demedim tavsiye ettim sanayi tipi coil herkezin tercihi farklıdır

İçindeki yağ ve hava oranına göre sertleşiyor amortisör tercih meselesine bırakıyorum benim tercihim kesinlikle illa nam demedim tavsiye ettim sanayi tipi coil herkezin tercihi farklıdır

bende onu dıyorum tercıh meselesı benım tercıhlerımın arasında neden olmadıgını belırttım

ben amortısorlerı %30 sertleştırecem orjınal amortısorun ıcerısınde ne kadar yag ne kadar hava olacak bır olcu var mı?ben bunu soruyorum 4 amortısor sertleştıgınde aynı sertlık yakalanabılecek mı?Bır standart yada tse belge yada ıso belgesı yada ce gıbı bır durum var mı?ben bılmıyorum sen bılıyorsan cevaplarsan sevınırım

yada tuv-cert var mı?

bende onu dıyorum tercıh meselesı benım tercıhlerımın arasında neden olmadıgını belırttım

ben amortısorlerı %30 sertleştırecem orjınal amortısorun ıcerısınde ne kadar yag ne kadar hava olacak bır olcu var mı?ben bunu soruyorum 4 amortısor sertleştıgınde aynı sertlık yakalanabılecek mı?Bır standart yada tse belge yada ıso belgesı yada ce gıbı bır durum var mı?ben bılmıyorum sen bılıyorsan cevaplarsan sevınırım

yada tuv-cert var mı?

belgesi olanı görmedim , sorun yaşıyanda görmedim :) ama ölçüsü var tabiki %kaç istiyorsan sölüyorsun o derecede oluyor

sana kucuk bır hatırlatma 5 cm den daha asagıya dusureceksen baska parcalar takman gerekecek bunları ıhmal etme

nam dıyorsun ama namın ıkıtellı sanayıde yerı oldugunu bılmıyorsun ben yazımda guvenden bahsettım mı?ısım olarak guven mı dedık yoksa nam olarak mı konustuk gry86 nıcklı gurayda yaptırdı bır konus ıstersen daha sonra konı stage-2 coılover aldı arada kı farkıda kendısıde gordu

ne zaman yaptırdın hayırlı olsun daha bır kac ay once coıl-ex yay alıcam dıyordun 5 cm

benımaracımda su anda zaten 50mm yay var hemıde coıl ex!
namdada 3 sene once yaptırdım eskı type r ıma

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

sana kucuk bır hatırlatma 5 cm den daha asagıya dusureceksen baska parcalar takman gerekecek bunları ıhmal etme

ben hondayı tam olarak 11 bastım hıcte bısı takmadım?;)

benımaracımda su anda zaten 50mm yay var hemıde coıl ex!
namdada 3 sene once yaptırdım eskı type r ıma

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

ben hondayı tam olarak 11 bastım hıcte bısı takmadım?;)

sanslısın o zaman

yere basmak ıcın on takımı nasıl cozdunuz honda kurtardımı yoksa on takıma kaynak mı yapıldı

Nizam usta da yaptırdım aracım 6.5 cm yerde gayet memnunum kardeşim saygılar allaha şükür hiç bir sıkıntısı da olmadı gayet iyi memnunum ...

Geri
Üst Alt