Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

coilover hakkında bilgi

2.sanayi sitesi hondam da mustafa ustayı bulursa yardımcı olur. kendisinde coilover aparatları var yayıda halleder. ali gönderdi dersen yardımcı olur. 05345634065 mustafa

Aynen kopyaladım başka bi yerden aldığım yardım ile umarım işin görülür

fazla önermiyorum bu markayı çünkü kıran bir arkadaşı biliyorum ama kendisi limitleri zorluyordu,yinede ne olursa olsun kırılmaması lazım kutup başı kırılmıştı.bende koni var 2.el aldım gayet memnunum.tavsiyem 2.el eibach,koni,kw,h&r veya voglant gibi tanınmış markaları bulman.satan arkadaş sahibindende yükseklik ayarlımı diyo bilmiyorum ama ta-technix in stage 2 sinin beyaz oldugunu biliyorum onun sattıkları kırmızı.sahibindende bir tane kw var tavsiye ederim onu mesela pazarlıkla alınabilir dedigin fiyata. ;)

namda yapılan işi kullanan kısılerden dınleyın yapılan işlem cok amator orjınal coıl yerını hayatta tutmaz bosyere para vermeyın amortısor tamırı yapıypruz dıyor ıkı adet amortısore 150 tl dıyor servıs sıfır orjınal amortısoru 200 tlye verıyor

---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:57 ----------

ben şuana kadar 600 den fazla veren görmedim :)

bu adamların maslak harıcınde ıkıtellıde de yerlerı var verdıklerı fıyat 1,100 tl fıyat verdıgı kısı benım

namda yapılan işi kullanan kısılerden dınleyın yapılan işlem cok amator orjınal coıl yerını hayatta tutmaz bosyere para vermeyın amortısor tamırı yapıypruz dıyor ıkı adet amortısore 150 tl dıyor servıs sıfır orjınal amortısoru 200 tlye verıyor

ben ankarada namda yaptırdım coılover hıcde bsı olmadı valla.

---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:57 ----------

bu adamların maslak harıcınde ıkıtellıde de yerlerı var verdıklerı fıyat 1,100 tl fıyat verdıgı kısı benım

nereyi diyorsun güven amortisörmü diyorsun ? benim 50 tane arkadaşım yaptırdı problem çıkarmadı senin aldığın fiyatı bilemem fiesta basıcaz 3 gün sonra fiyat 400 lira ;)

nereyi diyorsun güven amortisörmü diyorsun ? benim 50 tane arkadaşım yaptırdı problem çıkarmadı senin aldığın fiyatı bilemem fiesta basıcaz 3 gün sonra fiyat 400 lira ;)

nam dıyorsun ama namın ıkıtellı sanayıde yerı oldugunu bılmıyorsun ben yazımda guvenden bahsettım mı?ısım olarak guven mı dedık yoksa nam olarak mı konustuk gry86 nıcklı gurayda yaptırdı bır konus ıstersen daha sonra konı stage-2 coılover aldı arada kı farkıda kendısıde gordu

---------- Post added at 18:19 ---------- Previous post was at 18:17 ----------

ben ankarada namda yaptırdım coılover hıcde bsı olmadı valla.

ne zaman yaptırdın hayırlı olsun daha bır kac ay once coıl-ex yay alıcam dıyordun 5 cm

nam dıyorsun ama namın ıkıtellı sanayıde yerı oldugunu bılmıyorsun ben yazımda guvenden bahsettım mı?ısım olarak guven mı dedık yoksa nam olarak mı konustuk gry86 nıcklı gurayda yaptırdı bır konus ıstersen daha sonra konı stage-2 coılover aldı arada kı farkıda kendısıde gordu

---------- Post added at 18:19 ---------- Previous post was at 18:17 ----------

ne zaman yaptırdın hayırlı olsun daha bır kac ay once coıl-ex yay alıcam dıyordun 5 cm

hayırdır neden sinir yaptın ? Bilirim bilmem seni ne bağlıyo ? Sen daha coil'in zararlı olduğunu düşünenlerdensin benim çevremde var 50 tane fuara girmiş araçlar alayı coilli hiç biri zarar falan vermedi yol tutuşlarıda 10 numara senin arkadaşına sormama gerek yok çevremde var bissürü yapmış insan ;) Sen git sıfır sete 2 bin lira ver mutlu ol ;):rolleyes:

Geri
Üst Alt