Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

coilover hakkında bilgi

hasanaco

Kayıtlı Üye
arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum leonuma ta-technix coilover kiti takmak istiyorum acaba bu marka kaliteli bir markamıdır.ileride bana sorun çıkarabilirmi.görüşlerinizi bekliyorum..

ta-technix malum sıtede gezınırken gormustum ıstedıgı fıyatlara daha bılınen bır marka alabılırsın o fıyatın az bır ustune bılınen markalardan stage-2 coıl alman mumkun

ilk defa duyduğum bi marka onun için bilgi vermem yanlış olur ama mehmet abiye katılıyorum bilinen bi marka almanı tavsiye ederim..

anlıyorum ama bütçe fazla yok ..bu markaya 1350 tl diyorlar.başka bu paraya ne alınabilirki..

2. el temiz kaliteli bi marka bulabilirsin..

elınde kı butce ıle bılınen bır cok markanın stage-1 coılover kıtını alman mumkun

maslak sanayi namistain 'a git coil yaptır sanayi tipi daha mantıklı o rakamları verene kadar :)

bizim kadar değil ama gene şanslısın izmirde de modifiye için baya bi yer var araştır birazcık

Geri
Üst Alt