Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

coilover hakkında bilgi

ben coilpveri alıp takmak istiyorum öle fazla indirme gibi bi ihtiyaç duymuyorum normal 5 lik nasıl bir görünüm veriyosa bana yeter :D:D

coıllerde 13 cm kadar ındırebılen marka var bılınen bır markanın stage-1 coıl kıtı senın ısını gorur

indirmek kaldırmak için bu dediğin özellikli coilover işimi görürmü.birde ek parçaya gerek varmı..

stage-1 dedıgım sadece ındırıp kaldırmak ıcın
stage-2 ındırıp kaldırma+sertlık ayarı
stage-3 ındırıp kaşdırma+sertlık ayarı+kamber ayarı

5cm den fazla ındırmeyeceksen o eklere gerek yok stage-1 alırsan fıaytıda uygun olur bu arada ıkıncı sayfada tımurun bahsettıgı kw coıloverı ıncele bence

stage-1 dedıgım sadece ındırıp kaldırmak ıcın
stage-2 ındırıp kaldırma+sertlık ayarı
stage-3 ındırıp kaşdırma+sertlık ayarı+kamber ayarı

5cm den fazla ındırmeyeceksen o eklere gerek yok stage-1 alırsan fıaytıda uygun olur bu arada ıkıncı sayfada tımurun bahsettıgı kw coıloverı ıncele bence

ilginiz için çok saolun.ben kararımı verdim yurt dışından getirtmeye çalışıcam sıfır KW marka.bi tanıdığımız var almanyada ona sölersem belki yardımcı olur.ama gümrükte sorun yaşarmıyım sizce..

ilginiz için çok saolun.ben kararımı verdim yurt dışından getirtmeye çalışıcam sıfır KW marka.bi tanıdığımız var almanyada ona sölersem belki yardımcı olur.ama gümrükte sorun yaşarmıyım sizce..

yılbasında ve onları bayramlarının oldugu zamanlarda fatura tutarını dusuk gosterıp hedıye olarak gumrulsuz sana gonderebılır 300 euro lımıtı vardı galıba

gürayınkiler bende şuan koni stage-2 gayet memnunum,namlıyken arabasına bindim jant bakmaya gitmiştik bir ara veliefendiye aman allahım öyle bir konforsuzluk yoktu karnım agırmıştı ve çok sektiriyordu nam ı tavsiye etmem şahsen tabi tercih meselesi.

Sert olması kötü mü oluyo iyi mi oluyo? Daha iyi sürtmez çamurluğa..

Sert olması kötü mü oluyo iyi mi oluyo? Daha iyi sürtmez çamurluğa..

evet sert olunca daha mı ii oluyo..

Ayberk belli bir alçaklıktan sonra her halukarda tam sağ,sol da sürtüyor et ler tutsa bile.Sertlikten kastım konfor kalmıyor.Coiloverda hem konfor,hem yol tutuşu var.güray görseydi kendi yazsaydı keşke.hatırladıgım kadarı ile çok kısa bir süre namlı gitmeye dayabildi yaptıgı masrafta coiloverın 3/2 ydi sonra gitti coilover aldı.

Geri
Üst Alt