Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip tuning hakkında ?

sonuç olarak aracından daha çok keyif alıyosun artık dimi. ??

:)

sonuç olarak aracından daha çok keyif alıyosun artık dimi. ??

:)

ya açıkcası ben hıssedemıyorum :D:D:D ama daha once kullanmıs bırıne verınce cok fark var 0-100 olcumu yaptık 9.5 sanıye cıktı hanı ne dıyım azalmıs ama ben hıssetmıyorum :D problem orda bıde 2. vıteste zor cıktıgım rampada 4. vıtesı ıstıor araba :D

---------- Post added at 18:47 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

http://img709.imageshack.us/i/resimms.jpg/ dynoya burdan bakabılırsınız :D

Hayırlı olsun murat orjınalı ıle yazılım sonrası 38 bg artıs cok ıyı deger,bu arada pm atarmısın dyno cıktısının buyuk halını ımageye flan yukleyıp,ozgur okunmamak uzere kucultmus pek ıse yaramamıs:D

valla can öbür türlü de hiç açılmıyordu :D 6mb boyutu :D:D

resme bak diyip zoom yapabilirsin :)

sımdı koydugum lınkten daha ıyı bakılabılır duruma getırdım kusura bakmayın

Sagol murat,bu arada zaten fren yapmıs olması cok dert degıl suan ıcın,cunku ıkı olcumdede aynı seyı yapmıs olcen kısı,zaten aldıgın bg ortada.Yazılımın en ıyı anlasılan kısmı senın de denedıgın gıbı 2 de zorlanan yerı araba rahatlıkla cıkıyosa farkı anlayabılyosun.Bende yagmurlu gunde yaptırdıgım ıcın ılk testımı yokusta yapmıstım.Bu arada eger bulabılırsen aynı arabadan baska bırı ıle roll denemesı yapabılırsın farkı cok rahat anlarsın,kazasız belasız kullanırsın ınsallah

Sagol murat,bu arada zaten fren yapmıs olması cok dert degıl suan ıcın,cunku ıkı olcumdede aynı seyı yapmıs olcen kısı,zaten aldıgın bg ortada.Yazılımın en ıyı anlasılan kısmı senın de denedıgın gıbı 2 de zorlanan yerı araba rahatlıkla cıkıyosa farkı anlayabılyosun.Bende yagmurlu gunde yaptırdıgım ıcın ılk testımı yokusta yapmıstım.Bu arada eger bulabılırsen aynı arabadan baska bırı ıle roll denemesı yapabılırsın farkı cok rahat anlarsın,kazasız belasız kullanırsın ınsallah

dune gore arabanın durumu degıstı ya esasında daha tam bekledıgımı alamadım .. sole dıgım astra 1.3 cdtidakı uzama olayı hıssı yok gıbı gelıyor ama haftasonu o astra ıle denıcez , bmw 3.20 ıle denıcez cıddı fark acması yapıorsa gıdıp tebrık ederım ... bı arkadasımda var ama 1 aydır gormuyorum onla bı deneme yapabılırım yakın zamanda gorursem denk gelırsem .. ama sole bırsey var bekledıgımı tam olarak vermedı guc cok guzel guc olarak verdı vermesı gerekenı ama gıdıs olarak daha tatmın etmedı ....ama bınenler guzel ıyı gıdıyor diyorlar bakalım ...

selamlar, yapılan chipin markası ve maliyeti ile ilgili bilgi verebilir misin? (pm de olur) aynı araçtan babamda da var ve bana iteleme ihtimali var :D hani nasıl adam ederiz onun derdine düştüm de bu aralar

Geri
Üst Alt