Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cep'te kontör dönemi bitiyor

zaten aveada 150 ve üstü kontör yükleyince aynı şebeke hatlarına 180 dakika bedava veriyor ve atıyorum konuştunuz telefonda, operatör: 176 dakika 34 saniye süreniz kalmıştır diye bilgi de veriyo :)

bedava dakkalarda öyle
ama konturle oldugunda oyle degıl

dk. satın almak kampus için pek mantıklı değil zaten..

o gectıklerı torpılleri bitirmenin bi yolunu arıyorlardı bulmuslar

ama muhtemelen fiyatlar da düşer buna paralel olarak..

pek sanmıyorum ama bakalım artık

Bence suankınden daha kotu b sıstem olcak,arkadasım gecenlerde amerıkadakı sıstemı anlatmıstı ve aynen boyleydı,dakıka alıyosun dıyodu yalnız kuralları flan cok deıgısıkmıs,suan ayrıntılı olarak anlatamasamda burdakı kontorlu sıstemın cok daha ucuz oldugunu ve daha mantıklı oldugunu soyluyodu.Cep partner donemlerını flan dusuncesınıze;250 kontore sectıgınız kısı ıle sınırsız konusma ve mesajlasma hakkına sahıptınız,daha sonrasında 10 kısı secıp ındrılımlı sınırsız mesajlasmalı gunler,kontor yukledıkce kontor gelen kampanyalar vs.. ewet b alo demeyle 1 yada daha fazla gıtmesıde cabası ama nedense bana hıcte guzel olcakmıs gıbı gelmıyo dakkalı sıstem

amerika zaten telekomda en pahalı ulke

Bızde kucuk amerıka olma yolundayızya ozgur o yuzden b farkımız kalmaz o konudada;)

orası zaten oyle..

bu arada bu olayın asıl amacı kontör dolandırıcılıgını engellemekmiş :)

Geri
Üst Alt