Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Carplay Multimedia Hakkında

mustafayeginboy

Kayıtlı Üye
Merhaba, 2014 model arabama carplay içeren multimedya taktırmayı düşünüyorum. Arabamda bulunan teyp 5 inç olan en boş model ne yazık ki. Ender elektronik ile görüştüm, orjinal 7 inç ekrandan takabiliyorlar fakat maliyet hemen hemen 16.000 civarında çıkacak ve bana fazla geldi. Onun yerine carvocale gidip aşağıdaki orjinal olmayan, android tabanlı modeli taktırmayı düşünüyorum. Aranızda kullanan var mı? Deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.IMG_1500.JPG

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Carplay’in öyle aman aman bir espirisi yok. Benim aracımda açık sorsan kaç kere kullandın diye belki 5 belki 10 seferdir. Video seyredebilmen için jb’li iphone veya mirrorlink yapabilmen için android telefona ihtiyacın var. Yani öyle 16bin₺ vermemen yerinde bir seçenek olmuş. Eğer ki double-teyp yerine interface düşünürsen o da işini görür diye düşünüyorum. Tabii ki bu da başka bir seçenek sana kalmış. Alıpta kullanan arkadaşlar daha net söylerler.

Hocam, rakamlar yüksek. Israrla Carplay ihtiyacınızın sebebi nedir tam olarak? O paraya çünkü çok daha başka şeyler yapabilirsiniz arabaya (örnek iyi bir ses sistemi gibi)

o fiyatlara Carplay aşırı gereksiz olur, bendede var Carplay fakat @ArcTech dediği gibi kaç kere kullandım o bile belli değil..

Geri
Üst Alt