Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Canavarımı satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abicim Hayırlı satışlar,

Bişey merak ettim, senin aracın Fr'dı hatırladığım kadarıyla, donanım olarak ne farkları var stylance (yada signo olması lazım) bunlarla arasında?

Abicim Hayırlı satışlar,

Bişey merak ettim, senin aracın Fr'dı hatırladığım kadarıyla, donanım olarak ne farkları var stylance (yada signo olması lazım) bunlarla arasında?

benim araba tdi sport 1.9. FR ile aynı motora sahip. valla sunroof haricinde herşey var. spor koltuklar, dijital klima,4 hava yastığı, cruise, 4 disk fren he bide kaset çalar var arabada maalesef

benim araba tdi sport 1.9. FR ile aynı motora sahip. valla sunroof haricinde herşey var. spor koltuklar, dijital klima,4 hava yastığı, cruise, 4 disk fren he bide kaset çalar var arabada maalesef

o kolay arabayı alana cd çalar hediye edersin :D:D
hayırlı satışlar kardeşim

sağolasın berkan. sonradan takılan cd çalar bozuyo bence konsolu

Hayırlı satışlar sonunda Kıvanç beni geçicek sanırım:)

valla serhat. şaka makinesi gibi bişey bu. yanlış anlama ama neleri geçmiyoki :D

valla serhat. şaka makinesi gibi bişey bu. yanlış anlama ama neleri geçmiyoki :D

çok iyi biliyorum şaka değil o bir gerçek :) senin içinde hayırlısı olsun Kıvancın sahip olmasını isterim varsın geçsin fark etmez ben çok geçtim onu zaten :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt