Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Can Sıkıntısı Gidermek için Çalışmalar

O kadarla kalıyor mu Ozan :) ?

yok abi sadece basitlerini anlattım, görüşünce dile getiririz diğerlerini:D

Sen gelde ben sana bir de işin kademe bölümünü anlatayım :)

yok abi sadece basitlerini anlattım, görüşünce dile getiririz diğerlerini:D

sezgin o işler çok zor ya...
bana olacak en uygun iş oto yıkama + aksesuar bölümü olan bir dükkan ama acayip sermaye istiyor..bakalim yapacaz birşeyler =)

Volkan bizde meguiars açmayı düşünüyoruz belki ortak oluruz ne dersin :)

Volkan bizde meguiars açmayı düşünüyoruz belki ortak oluruz ne dersin :)

distirbütör horizon a.ş. ile görüştünüz mü?kendileri baya yakınım olurlar...
yıllık almanız gereken ürün miktarından haberiniz var mı =)
bunları bir konuştuktan sonra tekrar düşünün :D gerçi ziebart sonax bayiliği yanında yine daha hesaplı ama çok sermaye istiyor.

gelemedım bugun neler kaçırmışım =) bekledıgım gıbı on taraf super olmuş cupra r lipi cupra lipi olmuş böyle kalsın bence =)

olm boş işler müdürü müsün sen lan..
lipin fotoya göre sağ tarafındakinin açısı biraz farklı sola göre sol taraftaki daha iyi..
ama lipe ne sıkıp ovaladıysan ben de istiyorum ayrıca..

boş zamanlarımda ağda yapcam mahalleden insanlara diyodun nooldu vaz mı geçtin. ??

:D :D

olm boş işler müdürü müsün sen lan..
lipin fotoya göre sağ tarafındakinin açısı biraz farklı sola göre sol taraftaki daha iyi..
ama lipe ne sıkıp ovaladıysan ben de istiyorum ayrıca..

boş zamanlarımda ağda yapcam mahalleden insanlara diyodun nooldu vaz mı geçtin. ??

:D :D

lastik parlatıcı sür o lip'e ve karşısına geç seyret:D
ağda konusunda senin üzerinde pratik yapip öyle prof.luğa geçmeyi düşünüyorum =)

ben de pratik yaparsan caddede dükkan açmana gerek kalmaz paraya para demezsin.. :D

yavru seni bi gün Erya'ya alalım öğleden sonra..
Perş. mesela ne dersin bebekkk..

Perş. geliceksen ara #52'im benim..

Geri
Üst Alt