Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Can Sıkıntısı Gidermek için Çalışmalar

çok şık olmuş...vakit bulup uğraşabiliyosun..helal olsun zevkli adamsın volkan ;)

Eline sağlık Volkan yine güzel işçilik yapmışsın :)

Krom çerçevede birleşme yeri nasıl duruyor? Fotoda pek belli değil normalde de öyleyse çok iyi. Lip güzel olmuş ama ben lip olayını pek sevmiyorum. Senin leonu görünce bizimki ne diye düşünüyorum bazen :)

Lip boyama çok güzel olmuş volkan çok iyi korursan ki sen korursun boyasında bi sıkıntı olmaz hayırlı olsun bayıldım.....

saolun arkadaşlar =)

---------- Post added at 14:37 ---------- Previous post was at 14:36 ----------

Lip boyama çok güzel olmuş volkan çok iyi korursan ki sen korursun boyasında bi sıkıntı olmaz hayırlı olsun bayıldım.....

serhat abi boyama değil , folyo ile kapladim ben...araç ta folyo kaplama..aynı folyodan aldim kapladim ...yırtılırsa ederse yine kaplarım kolay kolay sıkıntı olmaz bana yani:D

---------- Post added at 14:37 ---------- Previous post was at 14:37 ----------

haha hahaha..ozancim boyatip alacaksın değil mi..hayırlı olsun =)
kolay gelsin mert bey =)

---------- Post added at 14:38 ---------- Previous post was at 14:37 ----------

Eline sağlık Volkan yine güzel işçilik yapmışsın :)

Krom çerçevede birleşme yeri nasıl duruyor? Fotoda pek belli değil normalde de öyleyse çok iyi. Lip güzel olmuş ama ben lip olayını pek sevmiyorum. Senin leonu görünce bizimki ne diye düşünüyorum bazen :)

birleşme yeri iki çizgi uç uça gelmiş şekilde duruyor...ona da birşeyler düşünüyorum bakalım hayırlısı =) ama şimdilik duruşundan memnunum =)

valla tam kararımı vermedim, seninkini bir canlı göriyim kesin kararımı vercem

ben şimdiden Mert abiyi ikna ediyim de:)

Boya olmaması çok ıyı volkan super düşünmüsün boya başına bela olurdu bu yerine oturtma işini çok iyi hallettiniz bende düşünüyorum ama buna ne Mert Abi ne Arabanın Alçaklığı İzin Vermez :( Zaten bugün sabah gidecektim gidemedim servise :)

Geri
Üst Alt